Instalki.pl » Aktualności » Software » SkyCash - aplikacja w nowej odsłonie
Czwartek, 25 Czerwiec 2020 08:32, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
nowe SkyCash
Spore zmiany.

Już 1 lipca w popularnej aplikacji SkyCash pojawią się zmiany, na które czeka wielu użytkowników. Producent zapowiedział wiele dodatkowych funkcji i nową odsłonę ekranu głównego aplikacji, ale to tylko zapowiedź planowanych wielu pozytywnych zmian, jakie pojawią się jeszcze w tym roku.

Wprowadzone w lipcu zmiany, to przede wszystkim uproszczone korzystanie z aplikacji SkyCash, a co za tym idzie – większa wygoda dla naszych użytkowników. Dostęp do portmonetki SkyCash nie będzie wymagał weryfikacji konta, a użytkownicy będą mogli nią zapłacić w aplikacji już po pierwszym logowaniu.

SkyCash

Obiecujące zmiany w interfejsie SkyCash


Zmiany w interfejsie aplikacji to większa przejrzystość oraz szybszy dostęp do najważniejszych funkcji i usług. W dolnej części ekranu dodano belkę, na której znajdują się często wykorzystywane przez użytkowników guziki - aktywne bilety do kontroli, ulubione produkty i zarządzanie kartami płatniczymi.

W centralnym miejscu pojawi się planer podróży. Dzięki niemu, w łatwy sposób można wyszukać interesujące nas połączenie i porównać koszty poszczególnych biletów. Ta funkcjonalność będzie rozwijana. Jeszcze w tym roku pojawi się w zupełnie nowej, rozbudowanej o dodatkowe usługi odsłonie.

Zmiany dotyczą też ekranu głównego. Z uwagi na przywiązanie użytkowników do niektórych rozwiązań, producent postanowił zachować prezentowanie produktów na kaflach. Proste i czytelne ikony pomogą szybko odnaleźć to, czego użytkownik aktualnie szuka. Uporządkowane zostało również menu aplikacji. Pojawiły się tam sekcje znacząco ułatwiające poruszanie się po ustawieniach konta, historii transakcji, czy aktualnych regulaminach.

Nowa odsłona SkyCash
Nowa odsłona SkyCash

Jedna z nowości to również kafel Rozrywka, pod którym znajdują się m.in. doładowania do serwisów streamingowych, gamingowych i muzycznych takich jak Spotify. Oferta będzie sukcesywnie rozszerzana, aby umilić naszym użytkownikom czas spędzony w podróży lub w domu.

Kolejna duża zmiana to otwarcie serwisu SkyCash dla osób nieletnich, które ukończyły 13 rok życia. Na początek będą mogli korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji dostępnych w ramach podstawowej wersji portmonetki.

Wraz z wdrożeniem wyżej opisanych zmian, rozbudowana zostanie usługa Autostrady. Od 1 lipca użytkownicy zapłacą ze SkyCash za przejazdy płatnymi odcinkami autostrady A4 (Katowice – Kraków). Warto przypomnieć, że usługa działa na AmberOne Autostradzie A1 od grudnia 2019 roku.

Źródło: SkyCash