Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #188]
Sobota, 13 Czerwiec 2020 11:28, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #188
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy narzędzie z gotowymi efektami i filtrami do zdjęć, rozbudowaną aplikację pogodową, a także ciekawy tytuł do monitorowania aktywności i wyrabiania nawyków. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z dynamiczną grą akcji oraz nieskomplikowanym tytułem zręcznościowym.

PREQUEL

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 23,99 zł - 47,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

PREQUEL

Narzędzie z gotowymi filtrami i efektami do zdjęć. Pozwala bardzo szybko przygotować atrakcyjne grafiki i dodać je na przykład do naszych relacji w mediach społecznościowych.

Każdy filtr możemy za pomocą intuicyjnych suwaków dopasować do własnych preferencji.

PREQUEL


Shadow Weather

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,09 zł - 50,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Shadow Weather

Rozbudowana aplikacja pogodowa. Znajdziemy w niej bardzo szczegółowe prognozy i informacje dotyczące aktualnie panujących warunków atmosferycznych (m.in. śledzenie burz, jakość powietrza).

Dodatkowym atutem jest lekki interfejs w ciemnej kolorystyce.

Shadow Weather


Avocation

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,69 zł - 88,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Avocation

Ciekawy tytuł do wyrabiania zdrowych nawyków i organizowania powtarzalnych czynności. Wykorzystuje do tego elementy grywalizacji - każde wypełnienie zadania uzupełnia zapas wody, dzięki któremu nasza wirtualna roślina rośnie.

Avocation


Shadow Knight

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,69 zł - 484,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Shadow Knight

Dynamiczna gra akcji osadzona w mrocznym świecie fantasy. Przemierzamy kolejne krainy i walczymy z zastępami przeciwników. Po drodze ulepszamy postać i zdobywamy nową broń.

Na wyróżnienie zasługuje starannie wykonana, rysunkowa oprawa graficzna.HellCopter

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

HellCopter

Niezbyt skomplikowana, ale wciągająca strzelanka o typowo zręcznościowym charakterze. Przelatujemy helikopterem wokół budynków pełnych przestępców, których musimy zlikwidować.

HellCopter


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #187]