Instalki.pl » Aktualności » Software » Czerwiec w Xbox Games with Gold. Pierwsze gry już dostępne
Poniedziałek, 01 Czerwiec 2020 15:46, Wpisany przez Wojciech Błachno
gwgjune2020
Pierwsza garść czerwcowych gier.

Jeśli jesteście złotymi subskrybentami Xbox Gold, to doskonale wiecie, że co miesiąc w ramach usług Games with Gold Microsoft rozdaje paczki gier. Czasem paczki te zawierają naprawdę ciekawe tytuły.

Dziś jest 1 czerwca, czyli Dzień dziecka i nowy zestaw czerwcowych gier można potraktować trochę jak taki prezent. Wszak niezależnie od wieku, każdy ma w sobie wewnętrzne dziecko :).Pełna lista gier w czerwcowym Games with Gold


  • Shantae and the Pirate’s Curse dostępne od 1 do 30 czerwca na Xbox One
  • Destroy All Humans! dostępne od 1 do 15 czerwca na Xbox One i Xbox 360
  • Coffee Talk dostępne od 16 czerwca do 15 lipca na Xbox One
  • Sine Mora dostępne od 16 do 30 czerwca na Xbox One i Xbox 360

Shantae and the Pirate’s Curse


Już dziś możemy więc zagrać w Shantae and the Pirate’s Curse. To klasyczna platformówka 2D. Podczas zabawy przemierzamy kolejne poziomy, rozwiązujemy ciekawe zagadki oraz toczymy zacięte walki z przeciwnikami. Jest to druga część cyklu, ale znajomość pierwszej części gry nie jest niezbędna. W grze po raz kolejny wcielamy się w tytułową postać kobiety-dżina.Destroy All Humans!


Remake pierwszej odsłony serii humorystycznych gier akcji Destroy All Humans! wydanej w 2005 roku. Jeszcze raz wcielamy się w obcego o imieniu Crypto, który terroryzuje naszą planetę.W kolejne gry, czyli Coffe Talk ( gdzie wcielamy się w pracownika kawiarni obsługującego mieszkańców Seattle) oraz Sine Mora (remaster shoot'em upa, w którym bierzemy udział w walce ze złym Imperium), będziemy mogli zagrać już 16 czerwca.

Nie można nie wspomnieć o tym, że gry ze wstecznej kompatybilności Xbox 360 są przypisywane do naszego konta i działają nawet wtedy, gdy nie mamy aktywnego konta Gold. W przypadku gier z Xbox One, będzie mogli w nie zagrać przez cały okres aktywnego konta Gold.

Źródło: Microsoft