Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #185]
Sobota, 23 Maj 2020 10:02, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #185
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy aplikację do nauki słownictwa języka angielskiego, rozbudowany tytuł dla miłośników jogi, a także narzędzie generujące relaksacyjne dźwięki. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w dwóch tytułach dla fanów łamigłówek i układanek.

WordUp Vocabulary

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 19,00 zł - 399,00 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

WordUp Vocabulary

Aplikacja do nauki słownictwa angielskiego. Pozwala szybko rozwinąć umiejętności językowe na każdym poziomie. Słowa i zwroty prezentowane są w szerokim kontekście, często również przy użyciu materiałów wideo.

System powtórek dba o to, żeby poznane słownictwo nie wypadło nam z głowy.Lotus Yoga

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 49,99 zł - 169,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Lotus Yoga

Rozbudowany tytuł dla osób, które interesują się jogą. Oferuje gotowe programy treningowe z ćwiczeniami w formie instruktażu wideo. Zestawy ćwiczeń możemy również tworzyć samodzielnie.

Dostęp do części materiałów wymaga wykupienia abonamentu.

Lotus Yoga


Sleep Sounds

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,39 zł - 239,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Sleep Sounds

Generator odprężających dźwięków, które mogą pomóc w zaśnięciu. Aplikacja szczególnie skupia się na odgłosach natury. Możemy korzystać z gotowych zestawów lub samodzielnie dostosować parametry odtwarzania.

Do korzystania z aplikacji nie jest wymagane połączenie z internetem.

Sleep Sounds


Square Worlds

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 6,39 zł za element / Android: 4.0 i nowsze

Square Worlds

Minimalistyczna gra dla fanów różnego rodzaju układanek. Naszym zadaniem jest wypełnienie planszy pojawiającymi się kafelkami w taki sposób, by zdobyć jak najwięcej punktów.

Musimy przyjąć odpowiednią strategię, by zbyt wcześnie nie zablokować dobie ruchów.

Square Worlds


Brain Test: Zagadki logiczne

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,59 zł - 47,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Brain Test: Zagadki logiczne

Wciągająca zabawa, która pomoże rozruszać szare komórki. Rozwiązujemy zadania różnego typu - zagadki, układanki, równania itp. Często mają one nieoczywiste, humorystyczne rozwiązanie, które wymaga nieszablonowego podejścia.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #184]