Instalki.pl » Aktualności » Software » Notion stał "w pełni" darmowy. To świetna aplikacja, która zwiększy Twoją produktywność
Środa, 20 Maj 2020 17:08, Wpisany przez Piotr Malinowski
notion-za-darmo
Warto się nią zainteresować.

 Jeśli nie mogliście znaleźć do tej pory odpowiedniej aplikacji do organizacji swoich zadań, to mamy dla Was świetną wiadomość. Popularna usługa Notion wzbogaciła się bowiem o zupełnie darmowy plan „Personal”, którego część funkcjonalności była do niedawna płatna.

Notion pozwalał tworzyć za darmo 1000 „bloków”, czyli pojedynczych elementów dodawanych do list, notatek itd. Po przekroczeniu tego progu należało uiścić opłatę abonamentową w wysokości 5 dolarów miesięcznie. To mogące irytować ograniczenie zostało właśnie zniesione.

notion free 1Źródło: Notion

Oczywiście możliwość wsparcia deweloperów nadal jest obecna. Za 5 dolarów możemy ulepszyć nasz plan do „Personal Pro” (nieograniczona waga przesyłanych plików oraz nielimitowana liczba uczestników na „tablicy”) oraz „Team” (nieograniczona liczba członków zespołu, możliwość wspólnego edytowania przestrzeni pracy i wprowadzenie narzędzi dla administratorów).

Użytkownicy chcący korzystać z Notion samemu i używać aplikacji do prywatnych projektów nie muszą jednak już martwić się o opłaty. Nie da się ukryć, że taka zmiana z pewnością wpłynie na popularność platformy.

notion free 2Źródło: Notion

Przypominamy, że usługa Notion służy do tworzenia zadań, list, notatek, organizacji pracy przy projektach i innych rzeczy mogących zwiększyć Waszą produktywność. Jest ona dostępna na system Windows, macOS, Android oraz iOS.

Źródło: Notion / Zdjęcie otwierające: Notion