Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #184]
Sobota, 16 Maj 2020 10:13, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #184
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy narzędzie ułatwiające przesyłanie treści ze smartfona na telewizor, kalkulator naukowy z minimalistycznym interfejsem, a także aplikację do oznaczania znajomych na zdjęciach. Mobilni gracze będą mogli wziąć udział w wirtualnych igrzyskach olimpijskich oraz sprawdzić się w przyjemnym tytule symulacyjnym.

Cast to TV-Xcast

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 11,99 zł-22,99 zł za element / Android: 4.3 i nowsze

Cast to TV-Xcast

Narzędzie dla osób, które przesyłają treści multimedialne ze smartfona na telewizor. W jednym miejscu możemy zarządzać różnymi urządzeniami (Chromecast, Amazon Fire Stick itp.).

Na ekranie telewizora możemy oglądać zarówno filmy i zdjęcia przechowywane w pamięci smartfona, jak i treści z popularnych serwisów wideo.

Cast to TV-Xcast


Jade Scientific Calculator

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Jade Scientific Calculator

Kalkulator naukowy z lekkim i nowoczesnym interfejsem. Dodatkowe funkcje skupione są na zaawansowanych działaniach matematycznych. Nie zabrakło także możliwości operowania zmiennymi.

Aplikacja obsługuje ciemny motyw.

Jade Scientific Calculator


PopTag

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

PopTag

Niewielka aplikacja, która pozwala na oznaczanie znajomych na zdjęciach. Odpowiednie podpisy wstawiamy samodzielnie - bez udziału algorytmów znanych z serwisów społecznościowych. Styl i kolorystykę możemy dopasować do własnych preferencji.

PopTag


Sonic at the Olypmpic Games - Tokyo 2020

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł - 47,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Area F2

Tegoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio musiały zostać przełożone z uwagi na pandemię. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wziąć w nich udział za pomocą smartfona. I to w wersji z lubianym niebieskim jeżem.

Za darmo możemy rozegrać tylko część konkurencji.Stone Park

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,79 zł - 244,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Stone Park

Gra symulacyjna z przymrużeniem oka. Naszym zadaniem jest bowiem zarządzanie prehistorycznym parkiem rozrywki. Dbamy o sprawne funkcjonowanie atrakcji, rozładowujemy kolejki, rozbudowujemy ofertę itp.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #183]