Instalki.pl » Aktualności » Software » Steno Notes - aplikacja do notatek może jeszcze zaskoczyć? (recenzja)
Sobota, 16 Maj 2020 09:51, Wpisany przez Przemysław Kreft
Samsara Room
Mobilny notatnik bez zbędnych funkcji.

Lista zakupów, ciekawe linki, luźne pomysły - smartfony bardzo często służą nam jako notatniki. W zależności od potrzeb kierujemy się albo w stronę rozbudowanych aplikacji, które pozwalają na wielopoziomowe wpisy z elementami multimedialnymi i synchronizacją na wielu urządzeniach, lub tytułów skupionych na podstawowych funkcjach.

Steno Notes to nowa aplikacja do notowania, która podąża drugą ze wskazanych ścieżek. Oferuje minimalistyczny interfejs bez rozpraszających elementów i przemyślany system grupowania wpisów.

Steno Notes – minimalistyczna aplikacja do notowania

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,19 zł-12,99 zł za element / Android: Zależy od Urządzenia
Steno NotesNotatki możemy wykonywać jedynie w formie tekstowej (tytuł +treść). Jeżeli w treści notatki wpiszemy jakikolwiek hasztag, zostanie ona przypisana do takiej właśnie kategorii. System ten jest bardzo intuicyjny i pozwala na szybkie grupowanie zapisków.

Aplikacja jest na razie dostępna w wersji beta, jednak można z niej już swobodnie korzystać. Do naszej dyspozycji jest także ciemny motyw.

Steno Notes to ciekawy projekt. Warto śledzić jego rozwój. Szczególnie jeśli szukamy prostego w obsłudze notatnika. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy nie zgubią po drodze tej prostoty i wygody użytkowania.


Czytaj również: Test Huawei P40 Pro. Niezmiennie doskonały flagowiec