Instalki.pl » Aktualności » Software » Poznaliśmy oficjalną datę premiery MIUI 12 Global
Piątek, 08 Maj 2020 15:33, Wpisany przez Maksym Słomski
miui 12 data premiery
Nastąpi szybciej, niż myślisz!

Koniec oczekiwania, niepewności i spekulacji. Xiaomi w zeszłym tygodniu oficjalnie zapowiedziało MIUI 12 w trakcie wydarzenia, na którym debiutował także smartfon Xiaomi Mi 10 Youth Edition. Przy tej okazji udostępniono zamkniętą wersję beta ROMu w wersji chińskiej. Teraz przyszedł czas na zapowiedź MIUI 12 Global - nareszcie!

Data premiery MIUI 12 Global ujawniona


Xiaomi datę premiery globalnej wersji MIUI 12 obwieściło w formie... zagadki matematyczno-logicznej. Opublikowano ją za pośrednictwem Twittera w takiej oto postaci:


Zagadka nie jest trudna. Jeśli nie udało się Wam jej rozwiązać, udzielam odpowiedzi: MIUI 12 Global zadebiutuje 19 maja. Wtedy też zostaną zaprezentowane szczegóły na temat softu, który w tym wariancie różnił się będzie nieco od oferowanego na terytorium Chin.

Wiemy na pewno, że MIUI 12 na smartfonach w Polsce zadebiutuje z nowym animacjami, ciemnym trybem Dark Mode 2.0 i ulepszonymi ustawieniami związanymi z prywatnością i bezpieczeństwem. To ważna wiadomość dla całej masy Polaków - w końcu smartfony tego producenta, według danych przytaczanych przez IDC, są najpopularniejszymi w naszym kraju.

Które smartfony dostaną MIUI 12?


Jakiś czas temu publikowaliśmy oficjalną listę smartfonów, które otrzymają aktualizację do MIUI 12. Nie jest niemalże na pewno kompletna.

Źródło: Xiaomi