Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #182]
Sobota, 02 Maj 2020 11:38, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #182
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy rozbudowany edytor wideo, aplikację do nauki języków obcych, a także ciekawy tytuł dla dbających o formę fizyczną. Mobilni gracze będą mogli sprawdzić się w grze akcji w świecie skandynawskich legend oraz zabawnej zręcznościówce.

Viamaker

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Viamaker

Łatwy w obsłudze edytor wideo wyposażony w rozbudowany zestaw gotowych filtrów i efektów. Pozwala na szybki montaż materiału filmowego na smartfonie.

Do naszych nagrań możemy dodawać również ścieżkę dźwiękową - aplikacja oferuje bazę muzyki do wykorzystania.

Viamaker


Bluebird

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 22,99 zł - 519,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Bluebird

Aplikacja do nauki języków obcych. Lekcje skupiają się na nagraniach dźwiękowych, dzięki czemu możemy uczyć się w dowolnym miejscu. Do naszej dyspozycji jest ponad sto języków.

Dodatkowym atutem jest możliwość przygotowania spersonalizowanego kursu zgodnie z naszymi zainteresowaniami i poziomem zaawansowania.Apocalypse Survival Training

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł - 34,99 zł za element/ Android: 4.1 i nowsze

Apocalypse Survival Training

Oryginalne podejście do aplikacji wspomagającej trening fitness. Wszystko opiera się bowiem na serialu do słuchania. Stajemy się jego bohaterem, a poszczególne ćwiczenia są wplątane w historię.

Pierwszy odcinek dostępny jest za darmo. Aplikacja wymaga znajomości języka angielskiego.

Apocalypse Survival Training


Vikings II

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 30,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Vikings II

Gra akcji osadzona w świecie tytułowych skandynawskich wojowników. Mierzymy się z kolejnymi falami wrogów, ulepszamy broń itp. Nie zabrakło również walk z bossami.

Na wyróżnienie zasługuje starannie wykonana, rysunkowa oprawa graficzna.

Vikings II


Gumslinger

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,09 zł - 94,99 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

Gumslinger

Zabawny tytuł zręcznościowy, w którym toczymy pojedynki strzeleckie z innymi graczami. Fizyka postaci (żelków) mocno utrudnia oddawanie celnych strzałów, ale daje sporo frajdy.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #181]