Instalki.pl » Aktualności » Software » iTaxi od teraz przywozi zakupy z Auchan
Środa, 29 Kwiecień 2020 12:51, Wpisany przez Maksym Słomski
itaxi auchan
Zakupy spożywcze bez wychodzenia z domu.

iTaxi to jedna z najpopularniejszych w Polsce aplikacji umożliwiających zamawianie taksówek. Do tej pory korzystały z niej przede wszystkim osoby potrzebujące przemieścić się z punktu A do punktu B. Od teraz za jej pomocą zamawiać można także zakupy z sieci sklepów Auchan, które zostaną bezpiecznie dostarczone bezpośrednio ze sklepu w ciągu kilku godzin.

Dostawa iTaxi z Auchan - które miasta?


Nowa usługa w iTaxi dostępna jest od 27 kwietnia w 10 miastach Polski - Warszawie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Rzeszowie, Wrocławiu i Piasecznie. Już wkrótce zadebiutować ma między innymi w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Początkowo w ten sposób zamówić będzie można sześć różnych gotowych zestawów produktów, sprzedawanych w cenach od 60 złotych.

"Na wybór produktów w Internecie czy tradycyjnie w sklepie poświęcamy co najmniej pół godziny. Specjalnie skomponowane zestawy skracają ten proces do kilku minut. Znamy naszych klientów i doskonale wiemy, czego najczęściej potrzebują. Zestawy stanowią świetne udogodnienie dla osób, które nie mogą lub obawiają się wyjść z domu, a brakuje im podstawowych produktów", tłumaczy Małgorzata Piekarska z Auchana.

Zestawy – podstawowy i rozszerzony zawierają m.in. ręczniki papierowe, płyn do mycia naczyń, cukier, mąkę czy przyprawy. Do wyboru są również: kompozycja warzyw i owoców oraz produktów świeżych tj. pieczywo, masło, ser. Sklep przygotował także zestawy dla zwierząt, można też skomponować własny zestaw dopasowany do swoich potrzeb.

itaxi auchan zakupy
iTaxi nawiązuje współpracę z Auchan, by dowozić zakupy wprost do domów Polaków. | Źródło: iTaxi

Jak zamawiać w Auchan z dostawą iTaxi?


Zamówienia można dokonać pod numerem telefonu 22 439 00 19, poprzez internetowy formularz lub w aplikacji iTaxi. Listę sklepów uczestniczących w dostawach znaleźć można tutaj.

Gdy rezerwacja towaru zakupionego w internetowym sklepie Auchan jest gotowa do odbioru, klient musi ją opłacić Blikiem. W tym celu z zamawiającym kontaktuje się realizujący zlecenie kierowca iTaxi, któremu należy podać kod i zatwierdzić go w aplikacji mobilnej swojego banku. Pieniądze trafiają bezpośrednio do Auchan. Za dostawę płaci się przy odbiorze u kierowcy dysponującym terminalem płatniczym. Koszt dostawy wynosi od 15 złotych wzwyż.

Ceny dostawy z Auchan poprzez iTaxi wynoszą:

  • do 3 km koszt dostawy wynosi – 15 złotych
  • od 3 do 5 km koszt dostawy wynosi – 20 złotych
  • od 5 do 10 km koszt dostawy wynosi – 35 złotych
  • od 10 do 20 km koszt dostawy wynosi – 45 złotych

Aplikację iTaxi w wersji na Androida pobierzecie za pośrednictwem naszej bazy plików. Wersję na iOS możecie pobrać z App Store.