Instalki.pl » Aktualności » Software » Windows 10 cię odrzuca? Oto koncept Windows 20
Poniedziałek, 20 Kwiecień 2020 10:04, Wpisany przez Maksym Słomski
windows 20 koncept advan
I to jest coś!

Koncept systemu Windows 11 wzbudził kolosalne zainteresowanie czytelników serwisu Instalki.pl, gdy prezentowaliśmy go z początkiem roku, w styczniu. Wygląda na to, że wielu z Was nie miałoby nic przeciwko, gdyby Windows 10 odszedł już w niepamięć, a Microsoft zaprezentował nowszą, odświeżoną lub nawet gruntownie ulepszoną wersję swojego oprogramowania. Jeżeli podobała się Wam wizualizacja Windowsa 11, to koniecznie musicie zobaczyć nowy koncept Windowsa 20.

Windows 20 to autorska wizualizacja stworzona przez internautę o pseudonimie Avdan, która jest kolejnym jego dziełem, związanym z oprogramowaniem Microsoftu. Wcześniej zdolny twórca prezentował chociażby to, jak mógłby wyglądać Windows XP 2019 Edition. Tym razem w centrum zainteresowania znalazł się nowy OS Microsoftu, usprawniony o niemal wszystkie funkcje, o które zabiegają fani.

windows 20 koncept
Koncept Windowsa 20. | Źródło: Advan

Na poniższym nagraniu znaleźć można nowy pasek zadań z sekcją centralną (w pełni personalizowalny), ulepszony Eksplorator Windows, zupełnie nowe menu Ustawień, a także naprawdę piękne menu Start z interaktywnymi kafelkami. Uwagę zwracają ponadto aż dwa tryby ciemne, wciąż nieobecne w Windowsie 10 dynamiczne tapety, czy też nowy launcher. Nawiasem mówiąc bardziej do gustu przypada mi ten launcher, który wkrótce trafi do aplikacji Microsoft PowerToys.Jak Wam się podoba to, co właśnie zobaczyliście? Które spośród zaprezentowanych elementów interfejsu chętnie zobaczylibyście w którejś z kolejnych aktualizacji Windowsa 10?