Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #180]
Sobota, 18 Kwiecień 2020 11:30, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #180
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy lekką przeglądarkę internetową, ciekawą aplikację pomagającą w poprawie nastroju, a także zestaw pomocy naukowych dla uczniów. Mobilni gracze będą mogli sprawdzić się we wciągającej grze akcji oraz minimalistyczny tytuł dla miłośników łamigłówek.

Snap Search

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł - 94,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Snap Search

Lekka przeglądarka internetowa skupiona na ochronie prywatności. Wyposażono ją we wbudowany mechanizm blokowania reklam i elementów śledzących. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z VPN.

Aplikacja wyróżnia się także funkcją floating browser, która pozwala na wyświetlanie treści internetowych w tzw. pływającym oknie, bez konieczności uruchamiania aplikacji na całym ekranie.

Snap Search


Moodrise

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Moodrise

Ciekawa aplikacja, która pomaga kontrolować nasze samopoczucie i poprawiać nastrój. Wszystko za sprawą specjalnie przygotowanych materiałów audio i wideo. Mają one pobudzać obszary mózgu odpowiedzialne za wybrane stany emocjonalne.

Moodrise


Omnibus

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Omnibus

Mobilny niezbędnik każdego ucznia. W stale rozbudowywanej bazie znajdziemy opracowania lektur, rozwiązania zadań i materiały edukacyjne z wybranych tematów (szkoła podstawowa i liceum).

Dodatkowy atut stanowi możliwość dodawania własnych notatek, a także cykliczne olimpiady sprawdzające wiedzę.

Omnibus


Hellrider 2

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,39 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Hellrider 2

Wciągająca gra akcji ze sterowaniem wprowadzającym się do uderzania palcem w ekran w odpowiednim momencie. W ten sposób zmieniamy kierunek jazdy naszej postaci.

Po drodze mierzymy się z przeciwnikami, omijamy przeszkody i toczymy walki z bossami.SudoBlocks

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,19 zł - 30,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

SudoBlocks

Gra logiczna łącząca elementy z Tetrisa i sudoku. Naszym zadaniem jest wypełnianie planszy pojawiającymi się u dołu ekranu elementami. Możemy korzystać z ułatwień w postaci obracania czy usuwania pojedynczych bloczków.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #179]