Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #179]
Sobota, 11 Kwiecień 2020 10:23, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #179
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy aplikację z ćwiczeniami oddechowymi poprawiającymi samopoczucie, tytuł dla miłośników muzyki klubowej, a także niewielkie narzędzie do zarządzania obracaniem ekranu w smartfonie. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w nowym tytule typu hack and slash oraz rozbudowanej grze dla miłośników świata fantasy.

Prana Breath

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,79 zł - 50,00 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Prana Breath

Aplikacja z ćwiczeniami oddechowymi. Za pomocą czytelnych instrukcji prowadzi nas przez sesje treningowe poprawiające samopoczucie, redukujące stres itp.

Do wyboru mamy wstępnie przygotowane zestawy, które możemy dostosować do własnych preferencji.Groovepad

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 19,99 zł - 89,99 zł za element / Android: 4.2 i nowsze

Groovepad

Tytuł dla miłośników muzyki elektronicznej i klubowej. Pozwala wcielić się w DJ-a, tworzyć i miksować muzykę z gotowych ścieżek, stosować ciekawe efekty itd.

Nasze projekty możemy zapisać i podzielić się z innymi na przykład w mediach społecznościowych.

Groovepad


Rotation Manager

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

Rotation Manager

Niewielkie narzędzie do zarządzania obracaniem ekranu w smartfonie. Możemy dzięki niemu tworzyć reguły dla konkretnych aplikacji - wybrane tytuły mogą uruchamiać się od razu we wskazanej orientacji ekranu.

Rotation Manager


Astalo

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,59 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Astalo

Gra oparta na mechanice hack and slash. Naszym zadaniem jest przemierzanie kolejnych lokalizacji i walka z pojawiającymi się przeciwnikami. Po drodze zbieramy ulepszenia dla naszej postaci.

Na wyróżnienie zasługuje ciekawa, rysunkowa oprawa graficzna.Devil Hunter: Eternal War

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł - 479,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Devil Hunter: Eternal War

Tytuł dla fanów świata fantasy. Wybieramy bohatera i ruszamy w podróż przez tajemnicze królestwa. Po drodze musimy mierzyć się z najróżniejszymi przeciwnikami. Gra oferuje możliwość włączenia trybu automatycznego, w którym jedynie zarządzamy naszą postacią.

Devil Hunter: Eternal War


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #178]