Instalki.pl » Aktualności » Software » Nie dotykam Paczkomatu odbierając przesyłki. Ty też nie musisz
Środa, 08 Kwiecień 2020 13:18, Wpisany przez Maksym Słomski
inpost mobile otwieranie zdalne paczkomatu
Lepiej tak właśnie robić.

Polacy już niemal miesiąc spędzają w izolacji, w związku z pandemią koronawirusa. Wiele sklepów stacjonarnych zostało zamkniętych, a konsumenci składają coraz więcej zamówień w sieci. Jednym z najczęściej wybieranych sposobów dostawy są Paczkomaty InPostu. Warto pamiętać o tym, że paczki można z nich odbierać "bezdotykowo".

InPost zaleca odbieranie przesyłek z Paczkomatów poprzez zdalne otwieranie skrytek, które możliwe jest po zainstalowaniu aplikacji InPost Mobile. Wystarczy dodać w niej swój numer telefonu, by uzyskać informację o wszystkich zamówionych przesyłkach. Drzwiczki Paczkomatu będzie można otworzyć zdalnie, po umieszczeniu w nim zamówionej paczki, bez interakcji z panelem dotykowym. Można to zrobić korzystając z opcji "Otwórz skrytkę zdalnie".Przypominam, że InPost nagradza osoby, które swoje paczki odbierają błyskawicznie po ich umieszczeniu w Paczkomacie. Jeśli swoją przesyłkę wyjmiecie w ciągu 2 godzin od otrzymania powiadomienia, dostaniecie miły upominek. Jaki? Przeczytajcie ten wpis.

Aplikację InPost Mobile pobierzecie za pośrednictwem naszej bazy aplikacji w wersji na Androida. Program dla urządzeń z iOS ściągniecie bezpośrednio z App Store.