Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #178]
Sobota, 04 Kwiecień 2020 10:38, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #178
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy łatwy w obsłudze edytor wideo, przeglądarkę internetową skupioną na ochronie prywatności, a także ciekawe narzędzie do rozwiązywania zadań z matematyki. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w zręcznościówce w stylu retro oraz nowym wariancie popularnej gry logicznej.

Movavi Clips

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,29 zł - 62,99 zł za element / Android: 4.3 i nowsze

Movavi Clips

Łatwy w obsłudze edytor wideo. Pozwala na szybki montaż filmu bezpośrednio na smartfonie. Do naszej dyspozycji są różnorodne narzędzia do przycinania materiału, dodawania ścieżki dźwiękowej, efektów przejścia itp. Darmowa wersja zapisuje plik wideo ze znakiem wodnym.

Movavi Clips


Epic Privacy Browser

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

Epic Privacy Browser

Mobilna wersja przeglądarki internetowej, której twórcy skupiają się na ochronie prywatności. Opiera się na projekcie Chromium i oferuje przydatne rozszerzenia: adblocka oraz VPN.

Dodatkowym atutem jest szyfrowany sejf na pobierane dane.

Epic Privacy Browser


Matflix

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Matflix

Ciekawy projekt edukacyjny. W aplikacji znajdziemy rozpisane rozwiązania zadań z wybranych podręczników do matematyki. Bazę możemy przeszukiwać ręcznie lub zeskanować treść zadania.

Matflix


Missile Command: Recharged

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 12,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Missile Command: Recharged

Gra zręcznościowa w stylu retro. Naszym zadaniem jest ochrona bazy przed nieustannym ostrzałem z powietrza. Osiągając coraz lepsze wyniki, możemy wzmacniać nasz arsenał, zdobywać ulepszenia itd.STACK.it

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

STACK.it

Wariacja na temat popularnej gry 2048. Przesuwamy elementy znajdujące się na planszy - takie same bloki łączą się ze sobą i powiększają wartość liczbową. Elementy mogą także tworzyć stosy.

Gra kończy się, gdy nie możemy wykonać żadnego ruchu.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #177]