Instalki.pl » Aktualności » Software » Przywróć gadżety na pulpit Windowsa 10 dzięki Windows Desktop Gadgets 2.0
Sobota, 28 Marzec 2020 14:38, Wpisany przez Maksym Słomski
Windows Desktop Gadgets 2
Spersonalizuj swój system.

Możliwości personalizacji systemu Windows 10 są bardzo skromne. W najnowszym systemie Microsoftu brakuje wielu rozwiązań, które cieszyły się sporą popularnością w poprzednich OSach. Macie dość nudy? Chcecie zmienić wygląd swojego pulpitu? Jest kilka ciekawych propozycji, jakie możemy Wam zaproponować, a jedną z nich jest instalacja aplikacji Windows Desktop Gadgets, która właśnie doczekała się aktualizacji.

Windows Desktop Gadgets 2.0 przywraca obsługę gadżetów wyświetlanych na pulpicie, które są doskonale znane użytkownikom systemów Windows Vista i Windows 7. Za sprawą tej niewielkiej apki (zaledwie 4,7 MB) na ekranie głównym swojego komputera osobistego będziecie mogli wyświetlić niewielki kalendarz, aplikację pogodową, czytnik RSS, widget z wiadomościami ze świata, czy też zegar z alarmem.

Oczywiście wymienione wyżej przykłady to zaledwie początek z ogromnej listy ponad 500 interesujących dodatków, które znajduje się już w specjalnej bazie, stworzonej specjalnie na potrzeby programu. Wszystkie gadżety zainstalujecie łatwo z poziomu rzeczonego oprogramowania.

Windows Desktop Gadgets 2 gadzety windows

Gorąco polecam pobranie aplikacji Windows Desktop Gadgets 2.0 każdemu, komu przejadł się już wygląd Windowsa 10 i chce w nim coś zmienić. Wkrótce zaproponujemy Wam także inne ciekawe metody na spersonalizowanie wyglądu tego OSu i odmienienie go nie do poznania!

Apkę Windows Desktop Gadgets 2.0 pobierzecie za pośrednictwem naszej bazy aplikacji. Link znajduje się poniżej. Apka działa pod Windowsem 7, 8 i 10.