Instalki.pl » Aktualności » Software » Licencje PRO na płatne programy IObit za darmo! Odbierzcie, póki możecie
Czwartek, 26 Marzec 2020 10:05, Wpisany przez Maksym Słomski
iobit licencje PRO za darmo
Okazja, z której trzeba skorzystać.

Nie lada gratkę dla użytkowników komputerów osobistych przygotowała firma IObit, twórcy tak popularnych programów do konserwacji komputera, jak Advanced SystemCare, Driver Booster, czy też IObit Uninstaller. IObit, w związku z rozprzestrzenianiem się groźnej choroby COVID-19, rozdaje aż 10 000 licencji PRO na swoje oprogramowanie, zupełnie za darmo. Nadarza się doskonała okazja do tego, aby ze zdwojoną siłą zadbać nie tylko o zdrowie, ale także komputer.

Programy IObit za darmo


IObit udostępnia łącznie 10 000 licencji PRO, które ważne będą przez 6 miesięcy od dnia aktywacji. Promocja dotyczy wyłącznie polskich użytkowników, dzięki czemu każdy z Was ma całkiem sporą szansę, aby bezpłatnie móc korzystać z pełnych wersji maksymalnie dwóch spośród niżej wymienionych aplikacji:

  • Advanced SystemCare
  • Driver Booster
  • IObit Malware Fighter
  • IObit Uninstaller
  • Advanced SystemCare Ultimate

iobit licencje za darmo

Licencje IObit w wersji PRO odbierzecie bezpłatnie, przechodząc na oficjalną stronę akcji. Aby je wyświetlić, wystarczy kliknąć na przycisk "Pobierz teraz i zdobądź licencję" znajdujący się obok wybranych dwóch narzędzi. Ze swojej strony gorący polecam IObit Malware Fighter oraz Advanced SystemCare Ultimate.