Instalki.pl » Aktualności » Software » Surfshark VPN za darmo na pół roku! Skorzystaj, jeśli prowadzisz małą firmę
Środa, 25 Marzec 2020 17:39, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
2020-03-25 162545
Warto skorzystać.

Mamy dobre wieści dla właścicieli małych firm, którzy chcieliby zadbać o anonimowość i bezpieczeństwo w dobie pandemii koronawirusa. Surfshark rozdaje dostęp do rozbudowanego VPN'a za darmo aż na 6 miesięcy dla małych firm (do 10 pracowników).

Co umożliwia VPN? Mówiąc krótko, to jeden z podstawowych sposobów na anonimowość. Po uruchomieniu odpowiedniej aplikacji tworzone jest szyfrowane połączenie pomiędzy Waszym urządzeniem, a serwerem, z którym próbujecie się łączyć. Ruch sieciowy kierowany jest przez specjalny "tunel", w którym ruch zostaje anonimizowany, dzięki czemu nie może nadzorować go nikt, na czele z dostawcą internetu.

Zalety VPN można wymieniać długo, ale podstawowymi są zapewnianie szeroko pojętej anonimowości (ważnej choćby podczas korzystania z torrentów), możliwość omijania lokalnej cenzury w wybranych państwach lub... korzystanie z oferty Netflixa w innym kraju.

Więcej o Surfshark dowiecie się z naszej recenzji

2020-01-22 100425

Surfshark VPN za darmo


Jak otrzymać dostęp do popularnego VPN'a? Należy wypełnić specjalny wniosek o bezpłatną 6-miesięczną, subskrypcję Surfshark - formularz znajdziecie na tej stronie.

Co ważne, nie trzeba podawać danych karty płatniczej. Wystarczy nazwa firmy, firmowy e-mail, link do profilu przedsiębiorstwa na Facebooku i deklaracja dotycząca ilości zatrudnionych pracowników.

Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, ale z komentarzy zamieszczonych w sieci wynika, że małe firmy z Polski bez problemu otrzymują 6-miesięczną subskrypcję Surfshark za darmo. Po wypełnieniu formularza i pozytywnej weryfikacji, Surfshark prześle specjalny kupon, który należy podać podczas rejestracji konta.