Instalki.pl » Aktualności » Software » Darmowy dostęp do Adobe Creative Cloud dla uczniów i studentów - jest jeden warunek
Wtorek, 17 Marzec 2020 13:36, Wpisany przez Maksym Słomski
adobe creative cloud za darmo
Zobaczcie, czy się kwalifikujecie.

Mam dla Was wyborne wieści, o ile tylko jesteście uczniami lub studentami uczęszczającymi do odpowiedniej szkoły. Firma Adobe w geście skierowanym do osób spędzających ostatnie - a w perspektywie także kolejne - dni w domu, w związku z pandemią COVID-19, postanowiła udostępnić programy pakietu Creative Cloud za darmo. Mowa tutaj między innymi o popularnych aplikacjach do obróbki grafiki, czyli Photoshopie i Lightroomie, a także Premiere Pro pozwalającym edytować pliki wideo.

Adobe Creative Cloud za darmo - jest pewne "ale"


Darmowy dostęp do Adobe Creative Cloud uzyskać mogą studenci i uczniowie placówek edukacyjnych, które mają wykupiony dostęp do tychże aplikacji. Odpowiednie podanie musi złożyć w tym celu administrator IT takiej placówki, w tym miejscu. Po jego zaakceptowaniu przez Adobe administrator będzie mógł udzielić dostępu do chmury poszczególnym uczniom poprzez Adobe Admin Console.

Tymczasowe licencje będą dostępne aż do 31 maja lub dnia powrotu uczniów do placówki edukacyjnej - w zależności od tego, co nastąpi szybciej. Możliwość zdalnej pracy z chmurą Adobe znacząco ułatwi e-learning zwłaszcza studentom kierunków związanych z fotografią lub grafiką komputerową.Uważacie, że dostęp do programów Wam się należy? Skontaktujcie się z władzami Waszej szkoły lub uczelni i poinformujcie je o możliwościach oferowanych przez Adobe. A nuż się załapiecie.

Źródło: Adobe