Instalki.pl » Aktualności » Software » Luminar 3 za darmo - to program do edycji zdjęć na Windows i macOS
Poniedziałek, 16 Marzec 2020 19:28, Wpisany przez Maksym Słomski
luminar 3 za darmo pobierz
Rozwiń umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć.

W kontekście trwającej także i w Polsce pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 niezmiernie cieszy mnie, gdy w sieci znajduję jakieś darmowe gry lub programy i mogę się nimi z Wami podzielić. Mam świadomość, że bardzo wiele osób spędza swój czas w domu z obawy o infekcję lub ze względu na przymusowe wolne od edukacji. Jak spędzić te chwile lepiej, niż na rozrywce, odpoczynku oraz poznawaniu i rozwijaniu nowych umiejętności?

Najnowsza okazja, na którą trafiłem w sieci dotyczy cenionego programu Luminar 3. Aplikacja dostępna na komputery z systemami Windows i macOS umożliwia zaawansowaną edycję zdjęć oraz bardzo skuteczne i przejrzyste ich katalogowanie. Powinien wypróbować ją nie tylko każdy profesjonalny fotograf, ale także amator robienia zdjęć, który na swoim dysku trzyma pokaźną kolekcję fotografii. Alternatywa dla płatnego Lightrooma? Dla niektórych się nada.

Narzędzie Luminar 3 to łącznie ponad 300 użytecznych narzędzi i funkcji. Znajdziecie tutaj zarówno sprawną obsługę plików w formacie RAW, mnóstwo filtrów do szybkiej edycji, a także ciekawe inteligentne filtry Accent AI, dające możliwość eksperymentowania z automatyczną obróbką trwającą dosłownie kilka sekund. Program bez problemu obsłuży każdy, bez względu na stopień zaawansowania, także dzięki łatwej personalizacji interfejsu i opcji dostosowania go do poziomu biegłości w sztuce obrabiania zdjęć.

Jak odebrać Luminar 3 za darmo?


To bardzo proste. Wystarczy przejść pod ten adres, a następnie wpisać imię i adres e-mail, zatwierdzając proces kliknięciem w przycisk "Sumbit".

Luminar 3 za darmo

Po chwili na podany przez siebie adres poczty otrzymacie wiadomość z linkiem do pobrania aplikacji oraz kluczem aktywacyjnym. Jeśli e-mail nie dotrze do Was po kilku minutach, sprawdźcie folder ze SPAMem.