Instalki.pl » Aktualności » Software » Aurora HDR 2018 za darmo - dobry program do edycji zdjęć dla Windows i Mac
Poniedziałek, 09 Marzec 2020 15:23, Wpisany przez Maksym Słomski
aurora hdr 2018 za darmo jak
Świetna okazja!

Osoby poszukujące programu do edycji zdjęć o wysokim zakresie dynamicznym bardzo często nie potrafią w morzu przeciętnych rozwiązań znaleźć propozycji spełniającej ich wymagania. Sytuacja wygląda tym gorzej, jeśli rzeczona aplikacja ma być dostępna za darmo. Mamy na szczęście rozwiązanie tego problemu w postaci programu Aurora HDR 2018, którego to w ramach najnowszej promocji można odebrać w pełnej wersji za darmo.

aurora hdr 2018 za darmo pobierz
Interfejs programu Aurora HDR 2018 | Źródło: Skylum

Aurora HDR 2018 jest edytorem niezwykle złożonym i zaawansowanym. Za sprawą 80 predefiniowanych ustawień za obróbkę zdjęć mogą wziąć się także zupełni amatorzy składu fotografii o rozszerzonej dynamice tonalnej. Zaawansowani użytkownicy docenią wygodny interfejs, szeroki wybór narzędzi, a także wsparcie w zasadzie wszystkich najpopularniejszych formatów graficznych - RAW, JPG, TIFF i innych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby aplikację uruchomić w formie wtyczki do Adobe Lightrooma, Photoshopa lub Apple Photos.

Jak zdobyć Aurora HDR 2018 za darmo?


Aby odebrać swoją bezpłatną wersję programu Aurora HDR 2018, należy udać się pod ten adres. Następnie w odpowiednich polach wpisać swoje imię oraz adres poczty elektronicznej. Czynności te wystarczy później zatwierdzić przyciskiem "submit" i wyczekiwać nadejścia wiadomości na wskazany e-mail.

aurora hdr 2018 za darmo

Na wskazany powyżej adres e-mail zostanie wysłany zarówno klucz aktywacyjny, jak i link do pobrania aplikacji. Program dostępny jest w wersjach zarówno dla komputerów Mac, jak i korzystających z systemu Windows. Na co dzień kosztuje on ok. 340 złotych, więc promocja jest nie lada atrakcyjna.

Zobacz również naszą listę wszystkich programów do pobrania. Wybierz te, które szczególnie Cię interesują!