Instalki.pl » Aktualności » Software » Zegarki Amazfit GTR i GTS wreszcie z menu w języku polskim
Piątek, 06 Marzec 2020 12:57, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Amazfit GTS PL 3
Warto pobrać nowe oprogramowanie.

Zegarki Amazfit cieszą się w Polsce sporą popularnością pomimo braku oficjalnej dystrybucji. Sprzęt bez problemu można kupić za pośrednictwem AliEexpress, GearBest czy innych chińskich sklepów internetowych.

Osoby zainteresowanie zakupem niedrogiego zegarka sportowego z GPS, który nada się do monitorowanie codziennej aktywności fizycznej często pytają, czy Amazfit posiada polskie menu. Mowa tutaj przede wszystkim o popularnych modelach GTR i GTS. Producent wreszcie przygotował stosowną aktualizację.

Zarówno na Amazfit GTR jak i GTS można pobrać najnowszą wersję oprogramowania, która wprowadza polskie menu. Wraz z aktualizacją powiadomienia z aplikacji wspierają również polskie znaki więc odczytywanie SMS'ów czy wiadomości z Messengera jest dużo bardziej komfortowe.

2020-03-06 121702

Amazfit GTS PL 1

Jak pobrać najnowsze oprogramowanie? Wystarczy uruchomić aplikację Amazfit, przejdź do ustawień zegarka i skorzystać z opcji "Sprawdź dostępność aktualizacji". W przypadku naszego redakcyjnego Amazfita GTS polskie menu pojawiło się wraz z wersją 0.0.8.56.

Sprawdź: Amazfit GTR 42 mm - recenzja niedrogiego zegarka dla aktywnych

Źródło: wł.