Instalki.pl » Aktualności » Software » Nawigacja NaviExpert z lepszym prezentowaniem korków na trasie
Czwartek, 05 Marzec 2020 13:58, Wpisany przez Maksym Słomski
naviexpert korki kolory
Warto sprawdzić tę apkę.

Firma Navitel poinformowała o wydaniu ważnej aktualizacji dla swojej popularnej aplikacji nawigacji dostępnej na system Android. Program NaviExpert od teraz informacje o korkach wyświetlał będzie w nowej, znacznie bardziej przejrzystej formie. To świetny pretekst do tego, aby sprawdzić możliwości tej apki już teraz.

Do tej pory korki podczas nawigacji w aplikacji NaviExpert wizualizowane były na drogach głównych za pomocą wielu różnych kolorów. Za sprawą sugestii napływających ze strony użytkowników praktycznego narzędzia firma Navitel postanowiła poprawić widoczność oznaczeń korków na trasie oraz trasach alternatywnych. Nowy widok jest dużo czytelniejszy.

W najnowszej wersji aplikacji NaviExpert o numerze 11.4.287 wybrana trasa oznaczana jest kolorem niebieskim, o ile na trasie nie występują żadne utrudnienia w ruchu. Lekkie spowolnienie ruchu oznaczane jest kolorem żółtym, kolor jasnoczerwony sugeruje znaczące spowolnienie, a ciemnoczerwony - zator.

naviexpert pobierz

Osoby przyzwyczajone do wcześniejszego sposobu oznaczania korków mogą powrócić do poprzedniej metody wizualizacji. Wystarczy wejść w zakładkę Ustawienia -> Ustawienia trasy -> Prezentacja korków w trakcie nawigacji i zmienić odpowiednią opcję.

Aplikację NaviExpert na Androida pobierzecie za pośrednictwem naszej bazy plików, pod tym adresem.