Instalki.pl » Aktualności » Software » EWA - ucz się angielskiego z książek i seriali (recenzja)
Sobota, 29 Luty 2020 13:18, Wpisany przez Przemysław Kreft
Ewa
Nauka języka obcego nie musi być nudna.

Znajomość języka angielskiego przydaje się obecnie na każdym kroku. Od pracy, przez wyjazdy wakacyjne, aż po sprawne poruszanie się w świecie nowych technologii. Znalezienie materiałów do nauki mowy Szekspira nie jest trudne, jednak samodzielne przygotowania zabierają mnóstwo czasu i nie ułatwiają utrzymania motywacji. Z pomocą przychodzi aplikacja mobilna.

EWA – nowoczesny kurs języka angielskiego

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,19 zł - 689,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze
EwaEWA to rozbudowana aplikacja do nauki języka angielskiego. Znajdziemy w niej różnorodne kursy tematyczne na wszystkich poziomach zaawansowania, książki i audiobooki, fiszki ze słownictwem i wiele więcej. W nagraniach aplikacja wykorzystuje realny język z filmów i seriali.

Nowoczesna oprawa graficzna nie przytłacza, a interfejs jest bardzo intuicyjny. Kursy składają się z fragmentów filmowych i krótkich zadań. Takie podejście dobrze sprawdza się na smartfonie i nie pozwala się nudzić. Sporym atutem są książki, w których możemy szybko sprawdzić znaczenie wskazanych słów. Treść możemy również odtworzyć (syntezator mowy).

Ewa scr 1
Część materiałów jest dostępna za darmo. Pozostałe odblokujemy za niecałe 15 zł miesięcznie.

EWA to jedna z ciekawszych aplikacji do nauki angielskiego, którą miałem okazję testować. Atrakcyjna forma, współczesny język z filmów i seriali oraz niewygórowana cena to największe atuty tej aplikacji. Jeśli miałbym się czegoś przyczepić, czasami zdarza się nie do końca precyzyjne tłumaczenie na język polski.


Czytaj również: inkBook Prime HD - test czytnika e-booków