Instalki.pl » Aktualności » Software » Aplikacja Instagram dla Windows 10 doczekała się ważnej zmiany
Czwartek, 27 Luty 2020 09:57, Wpisany przez Maksym Słomski
instagram windows 10 pwa
Instagram działa teraz świetnie.

Miła niespodzianka czeka na wszystkie osoby, które pragną korzystać z Instagrama nie tylko na smartfonie, ale także na swoim komputerze osobistym. Aplikacja doczekała się właśnie przeprojektowania, a jej twórcy wydali aktualizację, która zamienia ją w Progressive Web App, czyli aplikację internetową uruchamianą podobnie jak zwykłą stronę internetową, działającą do złudzenia podobnie jak natywna apka mobilna.

instagram microsoft store 1

Jedną z najważniejszych zmian w ulepszonej aplikacji Instagrama dla Windowsa 10 jest możliwość wysyłania wiadomości bezpośrednich do innych użytkowników serwisu. Do tej pory nie można było tego robić ani z poziomu programu, ani też z poziomu witryny internetowej Instagram.com, więc zmiana jest całkiem istotna.

instagram microsoft store 3

Aktualizacja programu Instagram dla Windows 10 została już udostępniona i jeśli wcześniej korzystaliście z niego do tej pory, powinniście udać się do Microsoft Store, celem manualnego wymuszenia instalacji poprawki. Alternatywnie, możecie po prostu poczekać na to, aż narzędzie zaktualizuje się samodzielnie.

instagram microsoft store 2