Instalki.pl » Aktualności » Software » SQUID nowym dostawcą newsów na smartfony Huawei
Środa, 26 Luty 2020 11:08, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Squid Huawei
Popularna aplikacja nawiązuje współpracę z Huawei.

Huawei stara się zapewnić użytkownikom swoich smartfonów aplikacje, które będą stanowiły doskonała alternatywę dla popularnych apek Google.

Właśnie ogłoszono, że aplikacja SQUID została wybrana przez Huawei na dostawcę usług newsowych. Usługi te dostępne będą w smartfonach marki Huawei we wszystkich krajach europejskich. Od dzisiaj Huawei Assistant będzie dostępny do pobrania z Huawei AppGallery.

Usługi newsowe dostarczane przez SQUID będą dostępne w przeglądarce Browser oraz Huawei Assistant. Huawei Assistant jest widoczny w momencie kiedy użytkownik przesunie ekran smartfona w prawą stronę (-1 screen). Użytkownikom Huawei Browser i Huawei Assistant zostanie wyświetlony rekomendowany feed z informacjami dostępnymi spośród wielu różnych kategorii tematycznych pochodzącymi od wielu wydawców.

2020-02-26 101618

Huawei Browser można pobrać z HUAWEI AppGallery. Huawei Assistant będzie dostępny w nowych modelach telefonów Huawei, ale wersję testową można pobrać pod tym adresem.  

Aplikacja SQUID dostarcza użytkownikom smartfonów Huawei kontent informacyjny w wielu wersjach językowych oraz umożliwia precyzyjne personalizowanie newsów. Misją aplikacji SQUID jest umożliwienie Millennialsom łatwego dostępu do informacji pochodzących ze zweryfikowanych i wiarygodnych źródeł.

Źródło: SQUID