Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #172]
Sobota, 22 Luty 2020 11:53, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #172
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy łatwy w obsłudze edytor zdjęć, aplikację do słuchania radia przez internet, a także narzędzie do zwiększania produktywności. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w tytule platformowym i w tajemniczej grze akcji.

Instasize

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,06 zł - 99,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Instasize

Łatwy w obsłudze edytor zdjęć. Przyda się szczególnie osobom często publikującym posty w mediach społecznościowych. Oferuje różnorodne gotowe filtry i efekty oraz umożliwia szybkie przycinanie zdjęć do wskazanego formatu.

Dodatkowym atutem jest wbudowany kreator kolaży, a także możliwość umieszczania tekstu na fotografiach.

Instasize


PL Radio

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,49 zł - 9,99 zł za elemen / Android: 4.1 i nowsze

PL Radio

Lekka aplikacja do odtwarzania polskich stacji radiowych przez internet. Wyróżnia się intuicyjną obsługą oraz przydatnymi funkcjami jak wyłącznik czasowy czy możliwość ustalenia jakości odtwarzanego materiału.

Aplikacja pozwala także na ustawienie budzika odtwarzającego ulubioną stację o wybranej porze.

PL Radio


Tomato Planner

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.0 i nowsze

Tomato Planner

Niewielkie narzędzie do zwiększania produktywności podczas pracy czy nauki. Opiera się na technice zarządzania czasem Pomodoro (podział na 25-minutowe segmenty, oddzielone krótkimi przerwami).

Parametry timera możemy dostosować do własnych preferencji. Przydatnym dodatkiem jest wbudowana lista zadań.

Tomato Planner


Castle Ramble

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.0 i nowsze

Castle Ramble

Gra platformowa z elementami znanymi z gatunku roguelike. Naszym zadaniem jest ochrona królestwa przed wrogimi stworzeniami. Do naszej dyspozycji jest różnorodna broń i ulepszenia.

Dynamikę i niepowtarzalność rozgrywki zapewnia losowe generowanie poziomów.Alley

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,09 zł - 13,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Alley

Wciągający tytuł utrzymany w tajemniczej oprawie. Poruszamy się po oświetlonej ścieżce wśród ciemności, po drodze omijając przeszkody.

Utrudnieniem jest to, że nie możemy zbyt długo stać w miejscu i poruszamy się tylko do przodu.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #171]