Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #171]
Sobota, 15 Luty 2020 12:19, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #171
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy narzędzie do personalizacji panelu ze skrótami, aplikację z profesjonalnymi planami żywieniowymi, a także zestaw tapet przygotowany przez cenionego artystę. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w nowej odsłonie popularnej serii dla miłośników motocrossu oraz dynamicznej platformówce.

Tile Shortcuts

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,49 zł - 61,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Tile Shortcuts

Niewielkie narzędzie do personalizacji panelu ze skrótami w systemie Android. Pozwala na dodawanie własnych ikon szybkiego dostępu do aplikacji czy stron internetowych.

Bardziej wymagający użytkownicy mogą odblokować dodatkowe funkcje, kupując wersję Premium (7,99 zł).

Tile Shortcuts


Ajwendieta

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 6,19 zł - 19,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Ajwendieta

Przygotowana przez poradnię dietetyczną aplikacja dla osób chcących dbać o zdrowie. Oferuje dostęp do profesjonalnych planów żywieniowych wraz z poradami kucharza i przepisami.

Dodatkowym atutem jest dziennik aktywności i wbudowany timer do ćwiczeń interwałowych.

Ajwendieta


Abstruct

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Abstruct

Aplikacja z tapetami od cenionego szwedzkiego artysty Hampusa Olssena (odpowiedzialnego m.in. za tła znane ze smartfonów OnePlus). Rozdzielczość jest automatycznie dopasowywana do naszego urządzenia. Tapetę możemy ustawić bezpośrednio z okna aplikacji lub zapisać wybrany obraz w galerii.

Abstruct


Trial Xtreme 4

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,99 zł - 1 009,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Trial Xtreme 4

Tytuł dla miłośników wyczynowej jazdy na motocyklu. Bierzemy udział w wyścigach na wymagających torach motocrossowych lub przechodzimy samodzielnie poziomy wymagające odpowiedniej techniki i strategii pokonywania przeszkód.Cookies Must Die

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 6,09 zł - 294,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Cookies Must Die

Dynamiczna platformówka z przymrużeniem oka. Sterujemy tajnym agentem i przechodzimy kolejne plansze, eliminując przeciwników i walcząc z bossami.

Na wyróżnienie zasługuje starannie wykonana i ciesząca oko oprawa graficzna.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #170]