Instalki.pl » Aktualności » Software » Eureka - rozgrzewka dla szarych komórek (recenzja gry)
Sobota, 15 Luty 2020 12:18, Wpisany przez Przemysław Kreft
Eureka
Minimalistyczna gra łączy przyjemne z pożytecznym.

Zdrowy styl życia nie ogranicza się jedynie do odpowiedniej diety i aktywności fizycznej. Równie ważne jest dbanie o mózg. Nauka języka obcego, rozwiązywanie sudoku, a nawet regularne czytanie - wszystko to pomaga utrzymać umysł w dobrej formie. Możemy również wykorzystać w tym celu smartfon.

Eureka – gra dla miłośników łamigłówek

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze
EurekaEureka to minimalistyczny tytuł dla osób chcących nieco rozruszać szare komórki. Oferuje zestaw kilkudziesięciu prostych gier, które wymagają refleksu, koncentracji, logicznego myślenia itd.

Każdy poziom składa się z trzech rund o rosnącym stopniu trudności. Na rozwiązanie mamy określoną ilość czasu. Wśród zadań do wykonania jest m.in. odnajdywanie różniących się elementów, dopasowywanie kształtów czy szybkie liczenie. Poziom trudności nie jest przesadnie wysoki, ale wykonywanie zadań daje satysfakcję i zmusza do umiarkowanego wysiłku umysłowego.


Darmowa wersja wyświetla reklamy, jednak nie są one zbyt nachalne i nie przeszkadzają w zabawie.

Eureka to przyjemny tytuł, który pozwoli na odrobinę treningu mózgu. Prawdopodobnie nie zapewni nam członkostwa w Mensie, ale z pewnością da więcej korzyści niż kolejna godzina spędzona w mediach społecznościowych.


Czytaj również: Recenzja Logitech StreamCam – kamerki idealnej dla streamera