Instalki.pl » Aktualności » Software » Zagrajcie w kultowego 3D Pinball Space Cadet na Windowsie 10 i innych!
Sobota, 15 Luty 2020 13:05, Wpisany przez Maksym Słomski
3D Pinball Space Cadet pobierz
Mały prezent z okazji weekendu.

Kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów. Pamiętam doskonale erę komputerów z Windowsem 95 i Windowsem 98, kiedy to naprawdę sporą popularnością cieszyły się gry dostarczane wraz z systemem. Te nie były crapware rodem z dzisiejszego Windowsa 7, Windowsa 8 i Windowsa 10 (Candy Crush Saga i podobne), a sprawiającymi niemałą frajdę produkcjami. Ta epoka już nie wróci, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście przypomnieli sobie kultowy... pinball z tamtych czasów.

3D Pinball Space Cadet był chyba ostatnim pinballem, w jakiego kiedykolwiek grałem. Obstawiam, że wielu z Was również! Jasne, od dnia jego premiery powstała garść produkcji nowocześniejszych i ładniejszych, ale żadna nie oferowała już grywalności na tym samym poziomie. Wiecie, że klasyczną wersję 3D Pinball Space Cadet możecie zainstalować na swoim nowoczesnym komputerze? Tak, tak, do naszej bazy plików dodaliśmy waśnie instalator tej wciągającej gierki. Działa na Windowsie 7, Windowsie 8.1 i Windowsie 10.

Jak zagrać w 3D Pinball Space Cadet?


Pobierzcie grę z naszej bazy plików, za darmo, o tutaj. Instalator zajmuje całe 1,3 MB miejsca na dysku. Uruchomcie go.

3D Pinball Space Cadet 1


Program będzie chciał się zainstalować do domyślnego folderu Microsoft Games. To odpowiednie miejsce. :) Po zainstalowaniu skrót do gry pojawi się na pulpicie, ale także w Menu Start, pod pozycją Games.

3D Pinball Space Cadet 3

Niespodzianka! 3D Pinball Space Cadet działa doskonale zarówno w okienku, jak i trybie pełnoekranowym. W produkcję możecie grać na jednym komputerze nawet w cztery osoby, rywalizując ze sobą o najlepszy wynik.

3D Pinball Space Cadet 2


No to chwalcie się, jakie wyniki udało się Wam wykręcić? Może małe zawody? ;)