Instalki.pl » Aktualności » Software » Ashampoo UnInstaller 8 za darmo - odbierz i uporządkuj swój komputer
Czwartek, 13 Luty 2020 14:55, Wpisany przez Maksym Słomski
ashampoo uninstaller 8 za darmo 2
Warto skorzystać.

Ashampoo UnInstaller to jedno z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych narzędzi pomagających w dokładnym usuwaniu zbytecznych aplikacji z systemu. W przeciwieństwie do deinstalatora systemowego potrafi zrobić przy okazji porządek z rejestrem i absolutnie wszystkimi zbędnymi plikami, które zwyczajowo zostawiają usuwane programy. Z naszej bazy pobrać możecie wersję testową Ashampoo UnInstaller 9, ale możecie pozyskać także Ashampoo UnInstaller 8... za darmo, wybierając odpowiednią pozycję z listy!

Ashampoo UnInstaller 8 za darmo - jak odebrać?


Aby odebrać Ashampoo UnInstaller 8 za darmo przejdźcie pod ten adres. Z rozwijanej listy pod przyciskiem "pobierz teraz" wybierzcie wersję 8.0 i pobierzcie ją na swój komputer, a następnie zainstalujcie.

Teraz musicie udać się na oficjalną stronę internetową Ashampoo. W tym miejscu w kolejnych krokach podacie swój adres e-mail i hasło, które umożliwią później zalogowanie się w aplikacji. Po uzupełnieniu danych "skróconego profilu" odbierzecie swój darmowy klucz aktywujący pełną wersję programu.

ashampoo uninstaller 8 za darmo

Licencja jest dożywotnia, a więc program Ashampoo UnInstaller 8 w pełnej wersji będzie Wasz, na zawsze. Na skorzystanie z promocji macie czas do 10 lutego, do godziny 23:59.