Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #170]
Sobota, 08 Luty 2020 11:08, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #170
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy nawigację dla rowerzystów, rozbudowany kalkulator geometryczny, a także aplikację z programem telewizyjnym. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w tytule dla miłośników łamigłówek oraz minimalistycznej grze piłkarskiej.

Naviki

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,99 zł - 103,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Naviki

Nawigacja GPS przeznaczona dla rowerzystów. Wyposażono ją w aktualne mapy z zaznaczonymi popularnymi trasami i ścieżkami. Aplikacja zapisuje nasze trasy i pozwala na swobodne planowanie wycieczek. Dodatkowym atutem jest możliwość pobierania map do obsługi offline.Geometria Kalkulator

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 16,89 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Geometria Kalkulator

Kalkulator geometryczny, który przyda się szczególnie uczniom. Zawiera bazę wzorów związanych z figurami i bryłami (romb, równoległobok, stożek itp.). Wystarczy, że wprowadzimy podstawowe wymiary, a aplikacja wyświetli wyniki kalkulacji pola powierzchni, objętości czy długości przekątnej..

Geometria Kalkulator


Tiviko

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Tiviko

Mobilny program telewizyjny. Pozwala na śledzenie aktualnej oferty wszystkich najpopularniejszych stacji w Polsce i wybranych krajach Europy.

Dzięki funkcji szybkiego dodawania wydarzeń do kalendarza systemowego możemy tworzyć przypomnienia np. o ulubionych serialach.

Tiviko


Slingsters

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,29 zł - 46,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Slingsters

Zabawna gra logiczna w kolorowej i starannie wykonanej oprawie graficznej. Naszym zadaniem jest bezpieczne zamykanie małych potworów w pudełkach. Musimy w tym celu kierować je w odpowiednim kierunku i strzelać podobnie jak z procy.

Nie zabrakło możliwości interakcji z elementami otoczenia i zdobywania przydatnych ulepszeń.Stickman Trick Soccer

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

Stickman Trick Soccer

Minimalistyczny tytuł dla fanów piłki nożnej. Kopiemy piłkę, by trafić do bramki. Brzmi banalnie, jednak po drodze czeka mnóstwo przeszkód - musimy ustalić odpowiedni kierunek i siłę uderzenia..

Stickman Trick Soccer


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #169]