Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #169]
Sobota, 01 Luty 2020 12:25, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #169
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy ciekawą aplikację dla osób dbających o formę, tytuł wspomagający naukę ortografii, a także niewielkie narzędzie do automatyzacji ustawień dźwięku na smartfonie. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w tytule, który wymaga dobrego refleksu, a także grze dla miłośników łamigłówek.

Barre

Cena: 0 zł / Android: 4.2 i nowsze

Barre

Ciekawa aplikacja dla wszystkich, którzy chcą zadbać o sprawność fizyczną i dobre samopoczucie. Znajdziemy w niej zestawy ćwiczeń inspirowane baletem. Ustalamy podstawowe parametry treningu (czas, główny cel itp.), a aplikacja przygotowuje odpowiedni zestaw ćwiczeń w postaci filmów.

Barre


Polska ortografia

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,90 zł - 79,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Polska ortografia

Aplikacja edukacyjna pozwalająca podszkolić się z zasad ortografii języka polskiego. Nauka odbywa się w formie testów, podczas których wybieramy poprawny zapis wskazanego słowa.

Przerabiany materiał możemy dostosować do własnych preferencji.

Polska ortografia


Audio Manager Lite

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Audio Manager Lite

Niewielkie narzędzie ułatwiające zarządzanie ustawieniami głośności w smartfonie. Pozwala na tworzenie reguł uruchamiania poszczególnych profili o określonej porze, oferuje również pasek szybkiego dostępu.

Płatna wersja umożliwia dodatkowo ustawianie zdefiniowanych schematów dźwiękowych na podstawie lokalizacji.

Audio Manager Lite


OneMan

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł - 13,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

OneMan

Prosty tytuł zręcznościowy, w którym liczy się tylko refleks. Naszym zadaniem jest odpieranie nadchodzących z różnych stron przeciwników - uderzamy palcem w ekran po prawej lub lewej stronie. Nawet pojedyncza pomyłka może zakończyć grę.Spill It!

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,59 zł - 92,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Spill It!

Gra dla miłośników łamigłówek. Zrzucamy kolorowe kule w taki sposób, by zbić wszystkie kieliszki. Do naszej dyspozycji jest imponująca liczba poziomów (ponad tysiąc).To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #168]