Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #161]
Sobota, 07 Grudzień 2019 11:56, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia #161
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy narzędzie do obniżania jasności ekranu, ciekawą alternatywę dla systemowej galerii zdjęć, a także nietypową aplikację edukacyjną. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w klimatycznej grze akcji oraz wciągającym tytule dla fanów zagadek.

Darker

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Darker

Niewielkie narzędzie do zarządzania jasnością ekranu w smartfonie. Pozwala na szybkie dostosowanie intensywności podświetlenia i dodanie filtra w wybranym kolorze. Będzie to szczególnie podczas korzystania z telefonu w nocy.

Płatna wersja aplikacji zawiera kilka dodatkowych funkcji jak harmonogram pracy czy możliwość obniżenia jasności ekranu poniżej systemowego minimum.

Darker


1Gallery

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,09 zł - 13,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

1Gallery

Ciekawa alternatywa dla systemowej galerii zdjęć. Aplikacja oferuje wszystkie najpotrzebniejsze funkcje i pozwala na wygodne zarządzanie plikami foto i wideo. Poza przeglądaniem 1Gallery umożliwia również dokonanie podstawowej edycji zdjęć czy filmów.

Dodatkowym atutem jest funkcja ukrywania i szyfrowania wybranych zdjęć (zabezpieczone hasłem).

1Gallery


Edlock

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł - 60,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Edlock

Nietypowa aplikacja edukacyjna. Wystarczy wskazać, z jakich aplikacji korzystamy na smartfonie najczęściej oraz wybrać interesujące nas lekcje. Edlock będzie od tej pory wyświetlał krótki test za każdym razem, gdy będziemy chcieli otworzyć jedną ze wskazanych aplikacji.

Do naszej dyspozycji są różnorodne quizy: języki obce, stolice, prezydenci USA, zadania matematyczne itp. Trzy pierwsze tematy lekcji są darmowe.

Edlock


Demon Blade

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,69 zł - 529,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Demon Blade

Klimatyczna gra akcji osadzona w świecie japońskich samurajów i opatrzona starannie wykonaną oprawą graficzną. Rozwijamy nasza postać, poznajemy ciekawą fabułę i walczymy z kolejnymi przeciwnikami.

System walki został dostosowany specjalnie do urządzeń mobilnych i pozwala na zaawansowane sterowanie postacią, bez konieczności nieustannego uderzania w wirtualne przyciski.NOX

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,69 zł - 52,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

NOX

Tytuł dla fanów łamigłówek znanych z tzw. escape roomów. Trafiamy do tajemniczej posiadłości i próbujemy się z niej wydostać. Wykorzystujemy znalezione w pomieszczeniach przedmioty, otwieramy zamki itp.

Całość utrzymana jest w nieco mrocznym klimacie i zapewnia kilka godzin zabawy.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #160]