Instalki.pl » Aktualności » Software » Ruszyły automatyczne aktualizacje Windowsa 10 do wersji 1909
Piątek, 06 Grudzień 2019 10:42, Wpisany przez Maksym Słomski
Windows 10 aktualizacja
Połowiczny sukces.
Nareszcie. Wygląda na to, że Microsoft poradził sobie z większością problemów z aktualizacją Windows 10 (1909) i zaczął jej automatyczną dystrybucję. Jeśli do tej pory nie zainstalowaliście łatki ręcznie, to system stworzony przez giganta z Redmond w końcu Wam ją zaproponuje, o ile korzystacie z Windowsa 10 (1809), a nie z nowszego Windowsa 10 (1903). Poprawka listopadowa udostępniana będzie użytkownikom systemów w wersji Home i Pro.

"Począwszy od dzisiaj, powoli rozpoczynamy etapowy proces automatycznego inicjowania aktualizacji funkcji dla urządzeń z Windowsem Home i Pro z aktualizacją z października 2018 (Windows 10, wersja 1809), przedłużając tym samym wsparcie dla tych urządzeń i oferując im comiesięczne aktualizacje, które są krytyczne dla bezpieczeństwa i dobrej kondycji ekosystemu.", informuje Microsoft w swoim komunikacie.

Korzystający z nowszej wersji OSu na łatkę będą musieli poczekać od kilku tygodni do nawet... kilku miesięcy.

Oczywiście jeśli korzystacie z Windowsa 10 w wersji 1903 również możecie zainstalować u siebie aktualizację listopadową. Wystarczy przejść do usługi Windows Update na swoim komputerze, wyszukać aktualizacje ręcznie i zainstalować poprawki opcjonalne.Przeczytajcie ten wpis, aby poznać najważniejsze zmiany w wprowadzone w Windows 10 (1909).

Źródło: Microsoft