Instalki.pl » Aktualności » Software » Samsung Galaxy S10 i Note 10 otrzymają Androida 10 na początku przyszłego roku
Wtorek, 26 Listopad 2019 22:12, Wpisany przez Piotr Malinowski
Galaxy S10 4
Jeszcze tylko chwila.

Android 10 miał swoją premierę już kilka dobrych miesięcy temu. Spora część użytkowników nadal jednak czeka na możliwość skorzystania z dobrodziejstw nowej wersji oprogramowania na swoim smartfonie. Jeśli jesteś posiadaczem smartfona lub tabletu od Samsunga, to warto zainteresować się najnowszym ogłoszeniem producenta.

Koreańczycy podzielili się bowiem „rozkładem jazdy” dat aktualizacji poszczególnych urządzeń do Androida 10. Do końca tego roku będziemy mieli do czynienia z posuchą – pierwsze sprzęty otrzymają update dopiero w styczniu 2020 roku.

Najbardziej powinni cieszyć się posiadacze trzech wariantów Samsunga Galaxy S10, ponieważ to oni jako pierwsi uświadczą nowości wprowadzonych w Androidzie 10. Co ciekawe, użytkownicy Note’a 10 oraz Note’a 10+ będą musieli poczekać na swoją kolej kilkadziesiąt dni – ich urządzenia otrzymają aktualizację w lutym.

Ostatnim urządzeniem w kolejce jest Galaxy Tab-A. Android w najnowszej wersji zadebiutuje na nim dopiero we wrześniu przyszłego roku. Cierpliwość wskazana.

Szczegółową rozpiskę znajdziecie na poniższym zrzucie ekranu.

eUw4p3gŹródło: Sammobile

Trzeba przyznać, że sposób informowania Samsunga o aktualizacjach jest sensowny i klarowny. Dzięki tak przygotowanej rozpisce nikt nie powinien mieć wątpliwości, co do momentu, w którym może spodziewać się Androida 10 na swoim urządzeniu.

Źródło: Sammobile