Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #158]
Sobota, 16 Listopad 2019 10:17, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia #158
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy rozbudowany edytor zdjęć, ciekawe narzędzie do zwiększania produktywności, a także aplikację do nauki gry na gitarze. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z mroczną grą akcji oraz dynamicznym tytułem zręcznościowym.

PhotoDirector

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,09 zł - 82,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

PhotoDirector

Mobilna wersja edytora zdjęć uznanego producenta. Pozwala na zaawansowaną obróbkę fotografii bezpośrednio na smartfonie. Do naszej dyspozycji są różnorodne filtry i efekty, które możemy stosować również w czasie rzeczywistym (podczas korzystania z aparatu).

Dodatkowym atutem jest moduł do wycinania z obrazów niepotrzebnych elementów. Dostęp do niektórych funkcji wymaga wykupienia subskrypcji.Morph

Cena: 0 zł / Android: 8.0 i nowsze

Morph

Ciekawa aplikacja eksperymentalna od giganta wyszukiwarek, powstała w ramach projektu Digital Wellbeing Experiments. Umożliwia stworzenie wielu obszarów roboczych na smartfonie – wszystkie są utrzymane w minimalistycznej stylistyce i zawierają jedynie wskazane przez nas aplikacje.

Wszystko to ma pomóc w zwiększeniu produktywności i ograniczeniu zbędnych powiadomień i rozpraszaczy uwagi.Coach Guitar

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,59 zł - 104,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Coach Guitar

Aplikacja do nauki gry na gitarze. Opiera się na wykorzystaniu metody wizualnej opartej na kolorach – nie wymaga zatem nauki zagadnień z teorii muzyki. Lekcje podzielone są na niewielkie części i wykorzystują materiały wideo.

W bazie znajdziemy kilkaset popularnych utworów.

Coach Guitar


Shadow of Death 2

Cena: 0 zł / Android: Zależy od urządzenia

Shadow of Death 2

Gra akcji osadzona w mrocznym świecie fantasy. Sterujemy tajemniczym wojownikiem i walczymy z demonami. Po drodze zdobywamy coraz lepszą broń, poprawiamy umiejętności naszego bohatera itp.

Na wyróżnienie zasługuje starannie wykonana oprawa graficzna i intuicyjne sterowanie.Deeprealm Odyssey

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: Zależy od urządzenia

Deeprealm Odyssey

Dynamiczny tytuł o charakterze zręcznościowym. Naszym zadaniem jest prowadzenie dzielnego bohatera w dół tajemniczych lochów. Po drodze musimy uważać na przeszkody, pokonywać wrogie stworzenia itp.

Poziomy są generowane losowo, co zapewnia dynamiczną i niepowtarzalną rozgrywkę.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #157]