Instalki.pl » Aktualności » Software » Office dla Androida we wczesnym dostępie - zastąpcie kilka aplikacji jedną!
Wtorek, 05 Listopad 2019 08:41, Wpisany przez Maksym Słomski
office dla androida
Podpowiadamy jak pobrać aplikację.

Doczekaliśmy się. Firma Microsoft zastępuje poszczególne programy pakietu Office w wersjach na Androida jedną uniwersalną aplikacją. Narzędzie Office dla Androida możecie pobrać już teraz, ale wymagało to będzie od Was przystąpienia do jednej z grup Google.

Darmowy Office dla Androida - jak pobrać?


Wystarczy, że przejdziecie pod ten adres, a następnie klikniecie na przycisk "Dołącz do grupy OfficeMobileAndroidPreview". Spokojnie, jest to oficjalna grupa Microsoftu, do której firma poleca się zapisać na swoim blogu Office Apps. Przed przystąpieniem do grupy polecamy wybrać z listy opcję: "nie wysyłaj aktualizacji pocztą e-mail", aby uniknąć zalewu powiadomień o nowych wiadomościach.

office for android 2

Gdy tylko dołączycie do grupy będziecie musieli jeszcze kliknąć na ten link, aby przejść do strony testów aplikacji App: Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint i więcej. Tutaj pozostaje Wam kliknąć na przycisk "Zostań testerem".

office for android 3

Wreszcie, możecie udać się na stronę wczesnego dostępu do aplikacji Office dla Androida w Sklepie Play i pobrać apkę.

office for android 4

Sama nazwa darmowego narzędzia daje Wam podpowiedź co do tego, czego możecie się po niej spodziewać. Aplikacja zastępuje programy Word, Excel i PowerPoint robiąc nieco porządku na pokładzie smartfonu lub tabletu poprzez zredukowanie liczby ikonek.