Instalki.pl » Aktualności » Software » GG żyje i wprowadza abonament na Androida
Sobota, 26 Październik 2019 12:37, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
2019-10-26 123708
Zapłacisz?

GG to kultowy komunikator, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Aplikacja w latach swojej świetności miała miliony użytkowników, ale w końcu przegrała z globalnymi gigantami.

Produkt wciąż żyje, przedstawiciele firmy England.pl (obecny właściciel GG) już na początku tego roku zapowiedzieli, że chcą aby komunikator stał się narzędziem do nawiązywania nowych znajomości, a ma w tym pomóc funkcja nawiązywania kontaktu z losową osobą. GG chce promować nie tylko swój komunikator ale i idę swobodnej komunikacji.

Nowa, mobilna wersja GG na Androida ma już ponad 5 mln pobrań w sklepie Play. W komunikatorze właśnie wprowadzono nową opcję - użytkownik w zamian za niewielką opłatę może wyłączyć reklamy. Trzeba przyznać, że cena nie jest wygórowana i chętnie widzielibyśmy podobny cennik w Messengerze od Facebooka.

2019-10-26 121011
Kochani, niektórzy z Was od czasu do czasu pytali nas o możliwość wyłączenia reklam. Zainteresowanych informujemy, że w Androidzie dodaliśmy mikropłatność która to umożliwia. Subskrypcję możecie wykupić na okres 1 miesiąca, pół roku lub dla tych z Was którzy nie lubią się rozdrabniać odpowiednia będzie trzecia opcja tj. cały rok bez reklam. - poinformowało GG na Facebooku.

Źródło: GG