Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #154]
Sobota, 19 Październik 2019 11:18, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia #154
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy aplikację dla fanów muzyki rockowej, przydatne narzędzie do obsługi trybu „nie przeszkadzać”, a także rozbudowany monitor wydatków. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z przyjemną zręcznościówką oraz ciekawym tytułem strategicznym.

Rock Radio

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4 i nowsze

Rock Radio

Oficjalna aplikacja Rock Radia. Pozwala na wygodne słuchanie największych hitów muzyki rockowej, a także licznych dodatkowych audycji. Na ekranie głównym wyświetlane są także aktualne konkursy i najważniejsze informacje dotyczące stacji.

Ciekawą funkcją jest również muzyczny budzik, który ustawimy bezpośrednio z aplikacji Rock Radio.

Rock Radio

Flip DND

Cena: 0 zł / Android: 4.0 i nowsze

Flip DND

Niewielkie narzędzie ułatwiające korzystanie z trybu „nie przeszkadzać” w naszym smartfonie. Wystarczy, że odłożymy go ekranem do dołu, a automatycznie po kilku sekundach wyłączone zostaną wszelkie powiadomienia.

Podniesienie telefonu od razu wyłączy tryb DND.

Flip DND

Spendee

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,73 zł - 479,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Spendee

Rozbudowana aplikacja do monitorowania wydatków i planowania budżetu domowego. Oferuje szereg narzędzi do szczegółowej rejestracji codziennych transakcji z podziałem na kategorie, notatkami, zdjęciami paragonów itd.

Dzięki czytelnym wykresom możemy szybko przeanalizować swoją sytuację finansową, sprawdzić przepływy pieniężne w czasie i wiele więcej.

Spendee

Fly Sky High

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł za element / Android: 4.3 i nowsze

Fly Sky High

Stosunkowo prosta I przyjemna gra zręcznościowa. Sterujemy samolotem lecącym nieustannie w górę. Po drodze musimy omijać przeszkody (możemy je również rozbijać przy pomocy specjalnych wzmocnień).

Zdobywając punkty i przechodząc kolejne poziomy mamy możliwość odblokowywania nowych samolotów.Maze Machina

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: Zależy od urządzenia

Maze Machina

Ciekawa gra turowa dla miłośników łamigłówek. Każdy ruch naszej postaci po planszy powoduje ruch przeciwników w tym samym kierunku. Musimy zatem przyjąć odpowiednią strategię, by zdobyć klucz i dotrzeć do wyjścia.

Maze Machina


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #153]