Instalki.pl » Aktualności » Software » PlayStation 4 otrzymało aktualizację oprogramowania o numerze 7.00
Wtorek, 08 Październik 2019 14:17, Wpisany przez Maksym Słomski
ps4 7.00
Nowy soft dla graczy.
Firma Sony opublikowała dziś nowe, zaktualizowane oprogramowanie systemowe dla konsol PlayStation 4. Soft popularnych wśród polskich graczy urządzeń może zostać zaktualizowany do wersji 7.00 już dziś. Zastanawiacie się czy warto to zrobić? Oczywiście.

Oprogramowanie systemowe PS4 7.00 - co nowego?


Istotne zmiany nie ominęły zabawy z innymi graczami. W funkcji Impreza zwiększono maksymalną liczbę osób z 8 do 16. Za pomocą PS4 Second Screen można wykorzystać smartfon lub inne urządzenie mobilne by konwertować czat głosowy na tekst lub wpisać tam tekst, który zostanie odczytany członkom imprezy. Niestety, jest to funkcja działająca tylko w języku angielskim i tylko regionalnie.

O nowości w postaci możliwości korzystania z funkcji Remote Play na smartfonach i tabletach innych niż Sony Xperia pisaliśmy już wczoraj. Dzięki Remote Play będziecie mogli grać we wszystkie gry z PS4 na swoim smartfonie lub tablecie z systemem Android 5.0 lub nowszym.

Oprogramowanie systemowe PS4 w razie potrzeby pobierzecie z naszej bazy plików. Paczka ma rozmiar ok. 448 MB. Aktualizacja dostępna jest także w formie OTA.

Źródło: Sony