Instalki.pl » Aktualności » Software » Pobierz przeglądarkę Opera 64 i nie daj się śledzić w Internecie
Wtorek, 08 Październik 2019 12:49, Wpisany przez Maksym Słomski
Opera 64 pobierz
Musicie ją wypróbować!
Żyjemy w czasach niespotykanego nigdy wcześniej dobrobytu w kwestii wyboru przeglądarek internetowych. Fakt, że już ponad 70% wszystkich internautów korzysta z Google Chrome nie oznacza, że nie istnieją dla niej alternatywy, które są rozwiązaniami bardziej dopracowanymi, bezpieczniejszymi lub po prostu przyjemniejszymi w użytkowaniu. Jedną z nich jest Opera, która doczekała się kolejnej aktualizacji.Opera 64 to gratka dla osób ceniących sobie prywatność. Dość powiedzieć, że narzędzie oferuje użytkownikom darmowy, nielimitowany VPN, wbudowany bloker reklam, a od teraz zapobiega śledzeniu aktywności sieciowej. Tak, Opera 64 skutecznie blokuje trakery - informacje o nich pobiera z zestawienia EasyPrivacy Tracking Protection List. Wystarczy włączyć stosowną opcję, aby narzędzie blokowało wszystkie znane skrypty śledzące.

opera 64 trackery

Według twórców przeglądarki nowa Opera 64 przynosi nawet 76% krótszy czas ładowania stron, niż jej poprzednia wersja. Sam tylko moduł blokujący trackery jest w stanie poprawić ten wynik o ok. 20%.

Inną z ciekawych nowości w Operze 64 jest usprawnione narzędzie do wykonywania zrzutów ekranu. Skrót do niego dostrzeżecie na prawo od paska adresu. Za jego pomocą zapiszecie ekran bezpośrednio z przeglądarki, bez konieczności późniejszego szukania pliku na dysku komputera. Wśród nowych funkcji praktycznego narzędzia warto wymienić możliwość zapisu do formatu PDF, opcję zamazywania elementów zdjęć oraz dodawanie tekstu na obrazkach w trzech różnych fontach, w tym Impact znanym z memów!

opera 64 snap

Opera 64 działa tak dobrze, że po prostu nie można jej nie wypróbować, serio.

Przeglądarka Opera 64 dostępna jest w wersjach na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Wszystkie warianty aplikacji pobierzecie z naszej bazy plików.

 


Źródło: Opera