Instalki.pl » Aktualności » Software » Wszystkie akcje Asystenta Google pod ręką - na Twoim smartfonie!
Niedziela, 06 Październik 2019 12:05, Wpisany przez Maksym Słomski
asystent akcje
Praktyczna nowość.

Korzystanie z Asystenta Google stało się właśnie jeszcze wygodniejsze. Do tej pory wszystkie polecenia dla wirtualnego pomagiera można było przejrzeć z poziomu specjalnej witryny internetowej. Dostęp do strony z poziomu smartfonu nie był wcale najwygodniejszy. Google postanowiło ulepszyć więc aplikację mobilną.

W Asystencie Google pojawiła się usprawniona wersja karty Odkrywaj. Dostęp do niej mają na razie wybrani użytkownicy, co oznacza, że Google udostępnia nowość falami. Z poziomu tej właśnie karty uzyskać można akces do wszystkich akcji Asystenta Google, wyświetlanych w niezwykle czytelny sposób.

Godna uwagi jest sekcja "Poznaj swojego asystenta", która zawiera całą masę poleceń związanych z najpopularniejszymi funkcjami, prezentowanymi w formie kafelek. Niektóre wydają się oczywiste, ale warto zagłębić się w nie, by przekonać się jak mało poleceń jeszcze znacie.

asystent akcje 1

Akcje pogrupowane są w kategorie, co ułatwia ich wertowanie. Na górze interfejsu widnieje także dobrze działająca wyszukiwarka poleceń. Sekcja "co zyskuje popularność" pozwala podejrzeć najpopularniejsze spośród najnowszych akcji i pozostać na bieżąco z nowościami, które sukcesywnie trafiają do polskiej wersji asystenta.

asystent akcje 2


Macie jakieś ulubione funkcje Asystenta Google. Ja mam i jest ich całkiem sporo. Przeczytajcie mój wpis na ten temat - a nuż dowiecie się czegoś nowego?