Instalki.pl » Aktualności » Software » Google Duo to kolejna aplikacja, która przeszła na ciemną stronę mocy
Piątek, 04 Październik 2019 21:42, Wpisany przez Piotr Malinowski
google duo ciemny motyw 1
Brawa dla kolejnego zrzeszonego.

Ciemny motyw gości już w większości aplikacji giganta z Moutain View – za przykład niech posłuży chociażby Sklep Play, Gmail czy Dysk Google. Coraz ciężej jest znaleźć usługi koncernu, które nie posiadają możliwości zmiany barwy interfejsu użytkownika. Takie jednak jeszcze istnieją, ale ich grono regularnie się pomniejsza.

Jak informuje portal Android Police, tzw. dark mode pojawił się w programie Google Duo w wersji na Androida – komunikatorze służącym do przeprowadzania wideorozmów. Zmiana widoczna jest na ten moment jedynie po stronie serwera, więc zanim wszyscy klienci ujrzą nowość na swoich smartfonach, to może minąć trochę czasu.

google duo ciemny motywŹródło: Android Police

Google Duo używa tego samego ciemnoszarego odcienia, co inne usługi giganta. Jeśli więc jesteście wielbicielami „estetycznej jedności” oraz ciemnego motywu, to z pewnością się nie zawiedziecie. Na poniższych zrzutach ekranu możecie zobaczyć jak na żywo prezentuje się „ciemna strona” komunikatora od Google.

Sądząc po regularności aktualizacji wprowadzających tzw. dark mode – zainteresowanie tym motywem jest ogromne. A jak jest w Waszym przypadku? Jesteście zwolennikami ciemnego motywu w aplikacjach mobilnych, czy jednak preferujecie modną biel? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Android Police