Instalki.pl » Aktualności » Software » Mi Band 4: nadchodzi możliwość zmiany czasu, po którym wygasza się ekran
Czwartek, 03 Październik 2019 20:18, Wpisany przez Piotr Malinowski
mi band update 11
Wyczekiwana funkcja.

Mi Band 4 to opaska, którą coraz częściej można kupić już za kilkadziesiąt złotych. Niska cena, jakość wykonania oraz długa lista możliwości urządzenia sprawiły, że sprzęt od chińskiego producenta stał się bestsellerem. Nic więc dziwnego, że Xiaomi nieustannie wzbogaca oprogramowanie o nowe funkcje.

Ostatnia aktualizacja rozwiązała problemy ze śledzeniem pływania, na które skarżyli się liczni konsumenci. Okazuje się, że w drodze jest już kolejny update oznaczony numerem 1.0.7.04 – na razie dostęp do niego mają jednak tylko tureccy użytkownicy. Jakich zmian możemy się spodziewać?

Tych nie będzie zbyt dużo, ale mogą okazać się bardzo przydatne. Przede wszystkim wprowadzona zostanie możliwość zmiany czasu, po jakim wyłączy się ekran opaski. Obecnie wyświetlacz gaśnie po pięciu sekundach, co w wielu przypadkach jest zdecydowanie zbyt krótkim okresem.

W najnowszej aktualizacji oprogramowania pojawiła się opcja wydłużenia tego czasu do kolejno 6,7,8,9 i 10 sekund. Nawet jeśli pozornie 5 sekund wydaje się wystarczającą chwilą do podglądu np. aktualnej godziny, to uwierzcie mi – na zrobienie idealnego zdjęcia Mi Banda z włączonym ekranem potrzeba przynajmniej kilku sekund więcej.

Kiedy możemy spodziewać się wersji 1.07.04? Tego nie wiemy, lecz stanie się to najprawdopodobniej w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Źródło: TIZENHELP