Instalki.pl » Aktualności » Software » Adobe Photoshop Elements 2020 i Premiere Elements 2020 już w sprzedaży - oto najciekawsze nowości
Czwartek, 03 Październik 2019 14:45, Wpisany przez Maksym Słomski
Photoshop premiere Elements 2020
Genialne programy w najlepszej odsłonie!

Programy Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements są doskonale znane osobom podejmującym się zaawansowanej obróbce zdjęć i wideo. Jak co roku o tej porze firma Adobe zaprezentowała najnowsze wersje swoich rozwiązań, które wprowadzają miły powiew świeżości do lubianej serii aplikacji. Przyjrzyjmy się bliżej nowościom, które czekają na użytkowników w pakietach Photoshop Elements 2020 i Premiere Elements 2020.

Adobe Photoshop Elements 2020 - nowości


Automatyczne kolorowanie zdjęć

Photoshop Elements 2020 1

Oto funkcja, która przywróci wspomnienia osobom pamiętających czasy uwiecznione przez siebie na czarno-białych fotografiach. Za sprawą technologii Adobe Sensei program Photoshop Elements 2020 jest w stanie automatycznie zmienić kolorystykę zdjęć i automatycznie kolorować czarno białe fotografie.

Automatyczne wygładzanie skóry

Photoshop Elements 2020 4

Oto coś, co ucieszy fotografów pracujących z modelami i modelkami. Funkcja automatycznego wygładzania skóry pozbawi niedoskonałości na twarzach fotografowanych ludzi. Także i tutaj z pomocą przychodzi Adobe Sensei.

Łatwe usuwanie niechcianych elementów na obrazie

Photoshop Elements 2020 5

Jednym z największych problemów dla fotografów są niechciane elementy w idealnym kadrze. Bez względu na to, czy będziecie chcieli usunąć ze zdjęcia kosz na śmieci czy jakąś osobę, z pomocą przyjdzie nowa technologia umożliwiająca usunąć je za pomocą automatycznego zaznaczania jednym kliknięciem.

Automatyczne zaznaczanie głównego tematu zdjęciach

Photoshop Elements 2020 3

Znacie magiczne zaznaczanie z Painta 3D? Ta sama funkcja w Adobe Photoshop Elements 2020 jest ponoć dopracowana do perfekcji i jeśli wierzyć przykładowym zdjęciom, to działa świetnie. Za pomocą jednego kliknięcia myszy można zaznaczyć główny element zdjęcia, aby następnie go wyciąć lub podmienić za nim tło.

Automatyczne efekty na zdjęciach

Photoshop Elements 2020 2

Sztuczna inteligencja Adobe Sensei podsunie użytkownikowi pod nos ciekawe efekty, dostosowywane indywidualnie pod każde ze zdjęć. Za pomocą kilku kliknięć myszą użytkownik może wdrożyć je na obrabianej fotografii.

Adobe Premiere Elements 2020 - nowości


Usuwanie szumu z nagrań

Premiere Elements 2020 1

Aż trudno uwierzyć w to, na co obecnie pozwala sztuczna inteligencja. W przypadku Premiere Elements 2020 zostaje ona wykorzystana m.in. do skutecznego usuwania szumów z filmów rejestrowanych w kiepskich warunkach oświetleniowych. Efekty na filmach pokazowych wyglądają doprawdy spektakularnie.

Inteligentne znaczniki w nagraniach, wyszukiwanie według twarzy

Premiere Elements 2020 5

Dwie powyższe funkcje pozwalają bardzo łatwo segregować importowane filmy na podstawie ich tematyki lub występujących na nich osobach. Jeśli nadasz poszczególnych osobom imiona - program zapamięta je i będzie je skutecznie oznaczał.

Automatyczne wypełnianie luk w klatkach

Premiere Elements 2020 4

Jeśli osoba zajmująca się obróbką wideo będzie miała do czynienia z filmami pionowymi lub poziomymi o niewłaściwych proporcjach, program pomoże wypełnić kadr w taki sposób, aby wideo wyglądało jak najlepiej.

Lepsza obsługa formatów HEIF i HEVC

Premiere Elements 2020 2

Formaty zdjęc HEIF i wideo HEVC można teraz importować i edytować bezproblemowo zarówno na Windowsie, jak i komputerach z systemem macOS.

Programy Adobe Photoshop Elements 2020 i Adobe Premiere Elements 2020 można już kupić w Polsce. Ich ceny wynoszą:


Próbne wersje obu aplikacji pobierzecie z naszej bazy plików:Źródło: Adobe