Instalki.pl » Aktualności » Software » Seria smartfonów Galaxy S10 otrzymuje nowe funkcje z Galaxy Note 10
Piątek, 27 Wrzesień 2019 14:00, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
2019-09-27 140624
Świetna aktualizacja dla użytkowników flagowców Samsunga.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania oddaje do dyspozycji użytkowników Galaxy S10e, S10, S10+ wiele nowych funkcji, które wcześniej pojawiły się na Galaxy Note 10 – w tym AR Doodle, wbudowany edytor wideo czy integracja Link to Windows.

Za sprawą aktualizacji aparat w Galaxy S10, staje się jeszcze lepszy. Nowe oprogramowanie rozszerza opcję trybu nocnego, dzięki czemu jest on teraz dostępny również w aparacie przednim, zapewniając większą swobodę robienia wyraźnych zdjęć przy słabym oświetleniu. Dzięki najnowszej aktualizacji, użytkownicy Galaxy S10, S10e i S10+ zyskują również udoskonaloną stabilizację wideo Super Steady oraz obsługę dynamicznych funkcji Galaxy Note10, takich jak AR Doodle oraz nagrywanie wideo w trybie Live Focus.

2019-09-27 140522

AR Doodle pozwalają uatrakcyjnić wideo dzięki zabawnym obrazkom i notatkom w rozszerzonej rzeczywistości, natomiast rejestracja filmów w trybie Live Focus umożliwia stosowanie efektów bokeh (w tym rozmycia, dużych kół, punktu barwnego oraz rozświetlenia) w filmach nagranych zarówno kamerą przednią, jak i tylną.

Tryb Dex i Link to Windows


Aktualizacja zapewnia ponadto obsługę Samsung DeX dla PC. Po pobraniu aplikacji z SamsungDeX.com użytkownicy będą mogli uruchomić Samsung DeX na swoim komputerze PC lub Mac – wystarczy, że podłączą Galaxy S10 do komputera przy pomocy kabla USB.

Dodano również obsługę Link to Windows, a to oznacza, że użytkownicy Galaxy S10 będą mogli bezprzewodowo łączyć telefon z komputerem z systemem Windows 10 i z łatwością, bezpośrednio z komputera przeglądać znajdujące się na smartfonie treści, wysyłać i odbierać wiadomości oraz synchronizować ostatnio zarejestrowane zdjęcia.

2019-09-27 135955

Aplikacje, z których użytkownicy Galaxy S10 korzystają na co dzień, takie jak Samsung Pass czy Wiadomości, także poprawiono, by były bardziej wszechstronne i wygodniejsze w użyciu. Uproszczono przy tym konfigurację Samsung Pass, dzięki czemu użytkownicy Galaxy S10 mogą korzystać z zaawansowanego uwierzytelnienia biometrycznego, jakie oferuje ich telefon, by szybko i bezpiecznie logować się w aplikacjach i na stronach internetowych.

Z kolei w aplikacji Wiadomości, by zapewnić użytkownikom łatwy dostęp do potrzebnych plików, po lewej stronie okienka tekstowego umieszczono nowe ikony pozwalające dodawać zdjęcia i wideo.

Źródło: Samsung