Instalki.pl » Aktualności » Software » Rozdajemy IObit Uninstaller 9 Pro za darmo!
Piątek, 27 Wrzesień 2019 10:00, Wpisany przez Dawid Jagodziński
Zgarnij IObit Uninstaller 9 Pro za darmo!
Roczna licencja do zdobycia przez ograniczony czas.

Mamy dla Was klucz licencyjny na popularny program do odinstalowania zbędnego oprogramowania na komputerze. Tym razem trzeba się pośpieszyć, gdyż akcja trwa tylko do końca weekendu.

Do IObit Uninstaller 9 Pro zawitał Monitor instalacji. Ma on za zadanie monitorować wszystkie zmiany zachodzące podczas instalacji oprogramowania. Dzięki temu możemy odwrócić wszelkie modyfikacje wprowadzone do systemu jeżeli zdecydujemy się odinstalować dany program. Pozwala to uporządkować rejestr jak i pozbyć się zbytecznych plików, takich jak puste foldery.

Monitor instalacji
Kolejną nowinką jest funkcja Stan oprogramowania. Możemy dzięki niej za pomocą jednego kliknięcia wyczyścić pozostałości z poprzednich dezinstalacji oprogramowania. Ponadto funkcja ta pomoże nam usunąć złośliwe lub wyświetlające reklamy pluginy jaki i przeanalizuje i zaktualizuje nieaktualne programy.

Stan oprogramowania
Tradycyjnie w nowej wersji rozbudowano bazę malware, która jest teraz o 50% większa. Usprawniono także algorytmy odpowiedzialne za wyszukiwanie i usuwanie plików przez co są one teraz jeszcze szybsze. Program wzbogacony został o ranking aplikacji oparty na ocenach użytkowników sklepu Microsoft Store.

Pobierz IObit Uninstaller 9 Pro za darmo

Malware Fighter 7 Pro za darmo Program w wersji Free wraz z kluczem rejestracyjnym można pobrać z naszych zasobów.

Oprogramowanie automatycznie zostanie zaktualizowane do wersji Pro po wpisaniu klucza. Pragniemy zaznaczyć, że klucz należy aktywować przed zakończeniem akcji czyli do godziny 23:59 w niedzielę 29.09.2019.