Instalki.pl » Aktualności » Software » Wielka aktualizacja Steama dostępna dla każdego! Zobaczcie co się zmieniło
Środa, 18 Wrzesień 2019 08:09, Wpisany przez Maksym Słomski
Nowy Steam 1
Steam wypiękniał!

Nadszedł dzień wyczekiwany przez wielu graczy od naprawdę długiego czasu. Najpopularniejsza i najbardziej poważana w środowisku miłośników wirtualnej rozgrywki platforma dystrybucji cyfrowej gier przechodzi dziś jedną z największych aktualizacji. Biblioteka gier w końcu została unowocześniona i na nowy widok może przełączyć się już każdy.

Aktualizacja Steama przede wszystkim znacząco unowocześnia wygląd platformy. Poza tym, gracze dostali w swoje ręce narzędzia pozwalające im lepiej filtrować oraz uporządkować ich gry, a nawet tworzyć kolekcje. Odświeżono wygląd poszczególnych stron gier, które teraz zawierają znacznie więcej przekierowań do sekcji, które mogą Was potencjalnie interesować - statystyk, poradników, for dyskusyjnych i innych.

Nowy Steam 2
Nowy Steam 3
Nowy Steam 4

Aby przełączyć się na nowego Steama należy wejść do Ustawień Steama, a następnie w sekcji Konto przyjrzeć się sekcji "Udział w testach beta". Tam musicie kliknąć "zmień", a później z listy wybrać Steam Beta Update i zrestartować Steama. Aktualizacja platformy powinna zacząć się od ręki i przy następnym uruchomieniu Waszym oczom ukaże się zupełnie odmieniony klient.

Jeśli po zalogowaniu się do klienta i wykonaniu wspomnianych wyżej czynności wciąż nie widzicie okienka z komunikatem o aktualizacji, to spróbujcie wyłączyć i włączyć Steama kilka razy lub zalogować się i wylogować. Po paru takich próbach aktualizacja powinna się pojawić.

Jak Wam się podoba? Jak dla mnie petarda!

Źródło: inf. własna