Instalki.pl » Aktualności » Software » Aurora HDR za darmo! Świetny program do składania zdjęć
Piątek, 06 Wrzesień 2019 09:53, Wpisany przez Maksym Słomski
aurora hdr za darmo
Grzech nie skorzystać z promocji.

Mamy dla Was nie lada gratkę w postaci promocji na lubiany program Aurora HDR w najnowszej wersji. Aplikacja do tworzenia obrazów HDR poprzez łączenie ze sobą zdjęć o różnych ekspozycjach może być Wasza za zero złotych i zero groszy. Tak jest! Możecie otrzymać aplikację za darmo - zarówno w wersji na Windows, jak i macOS.

Co zrobić, aby otrzymać Aurora HDR 2018 za darmo?


Przede wszystkim, pobierz Aurora HDR z naszej bazy aplikacji. Wersję na macOS znajdziesz tutaj. Teraz wystarczyło będzie podać swoje imię i adres e-mail tworząc konto w serwisie Skylum, pod tym adresem. Nie obawiajcie się o swoją prywatność - możecie z powodzeniem skorzystać z jakiejś skrzynki tymczasowej.

Po krótkiej chwili otrzymasz klucz aktywacyjny z adresu Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. na podany adres e-mail. To wszystko! Możesz cieszyć się pełnią możliwości cenionego w branży fotograficznej oprogramowania - zupełnie bezpłatnie.

Dlaczego warto korzystać z Aurora HDR? Bo narzędzie umożliwia w bardzo prosty sposób tworzyć efektowne zdjęcia o szerokiej rozpiętości tonalnej Aurora HDR obsługuje wszystkie popularne formaty - raw, jpeg, tiff, psd i inne. Dodatkowo oferuje szeroką paletę opcji pozwalających modyfikować kluczowe parametry zdjęcia.

Źródło: Skylum